Reklama

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowe zdjęcie z dużym brzuszkiem!

O tym, że do porodu Agnieszki Kaczorowskiej zostało już naprawdę niewiele czasu, świadczyć może najnowsza fotografia, jaka zasiliła jej Instagram. Widać na niej, jak aktorka z czułością trzyma ciążowy brzuch, który jest już naprawdę sporych rozmiarów. Fani serialowej Bożenki z "Klanu" rozpływają się w komentarzach nad jej promiennym wyglądem.

Agnieszka Kaczorowska niebawem powita na świecie drugie dziecko! Aktorka czeka na narodziny kolejnej córki, a radosny czas oczekiwania umila sobie m.in. publikowaniem rozmaitych fotografii. Na najnowszym kadrze serialowa Bożena z "Klanu" z dumą eksponuje będące już sporych rozmiarów - ciążowe krągłości.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

U Agnieszki Kaczorowskiej sporo zmian! Aktorka, której rozpoznawalność przyniosła rola Bożeny w serialu: "Klan", niebawem po raz drugi zostanie mamą!

Prywatnie tancerka od kilku lat jest żoną Macieja Peli, a para wspólnie wychowuje już córkę - Emilię. Niebawem ich rodzina powiększy się o kolejną dziewczynkę, a szczęśliwa gwiazda zdradziła już, jakie imię wybrali dla drugiej pociechy:

Reklama

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska urodziła?! "Nasz kolejny CUD już jest z nami..."

"Czekam na kolejny CUD"

W opisie do wspomnianego zdjęcia Agnieszka Kaczorowska-Pela wspomniała m.in. o radosnym czasie oczekiwania:

Uśmiecham się dużo! Uśmiecham się sercem! Uśmiecham się... Bo widzę powody do uśmiechu! Bo czuję jego niezwykłą moc! Bo potrafi zmienić samopoczucie o 180 stopni! Bo wtedy dostaję uśmiech od innych! Bo uśmiech zaraża! Bo uśmiech to radość! Bo kocham żyć! A do tego czekam na kolejny CUD! I tak bardzo uśmiecha się moje serce!

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę w sieci! Sprzeciwiła się modzie na brzydotę

Agnieszka Kaczorowska w ciąży wygląda kwitnąco, więc nic dziwnego, że użytkownicy sieci szybko zapełnili sekcję komentarzy wieloma pochlebnymi słowami:

Agnieszka Kaczorowska urodziła pierwszą córkę w lipcu 2019 roku, a w jednej z wypowiedzi zdradziła, że i jej druga pociecha przyjdzie na świat w letnich miesiącach. Całej rodzinie pani Agnieszki życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz też: Martyna Wojciechowska odniosła się do plotek o rozstaniu. Otworzyła się przed fanką. "Czyli małżeństwo nic nie znaczy..." :: Magazyn :: RMF FM

Autor: Sabina Obajtek


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje