Reklama

Kaprys losu

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kaprys losu": Najkrótszy serial TVN składał się z... jednego odcinka, choć miał zadatki na hit!

To była jedna z najbardziej zaskakujących decyzji szefów TVN. Serial „Kaprys losu” z Kingą Preis i Marcinem Perchuciem w rolach głównych miał być hitem wiosennej ramówki 2017 roku, ale po emisji pilota (stacja pokazała go w grudniu 2016 roku) zdecydowano, że ciągu dalszego nie będzie. - Prezentował za wysoki poziom i był za dobry dla TVN-u – kpili telewidzowie.

"Kaprys losu" - sympatyczna komedia romantyczna w odcinkach opowiadająca o 40-letniej psychoterapeutce specjalizującej się w terapii par, którą niespodziewanie dopada miłość - miał być pierwszym serialem wyprodukowanym na zlecenie TVN przez... Piotra Woźniaka-Staraka.

Reklama

Zmarły tragicznie producent i założyciel firmy Warchout Studio był pewny, że produkcja z Kingą Preis, Marcinem Perchuciem i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych oraz mnóstwem gwiazd w gościnnych epizodach odniesie sukces.

Piotr Woźniak-Starak jako producent miał już wtedy na swoim koncie trzy znakomite filmy ("Warsaw Dark", "Big Love" i "Bogowie") i marzył o podboju rynku telewizyjnego.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje