Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zrywam z Tobą!

Rozstania i wyznania w "Julii"! Janek (Krystian Wieczorek) przejrzy na oczy i... zerwie zaręczyny z przebiegłą Moniką (Marta Żmuda Trzebiatowska)!

Do chirurga dotrze w końcu, że on i Monika Miller pasują do siebie jak pięść do oka. Postanowi zakończyć ten związek. Oczywiście będzie miał skrupuły i wyrzuty sumienia. Zwierzy się z nich swojej mamie Hannie (Anna Tomaszewska), która doradzi mu, by poszedł za głosem serca. Gdy Janek uda się do mieszkania Moniki, zamiast narzeczonej zastanie tam jej matkę Bożenę (Aldona Jankowska). Kobieta uzna, ze Janicki chce ustalić datę ślubu.

Reklama

Zacznie więc wszystkim rozpowiadać, że jedynaczka lada dzień wychodzi za mąż. Monika też przyjmie to za pewnik. Gdy usłyszy, że Janek odchodzi, przeżyje szok. Ze wściekłości wyleje na ukochanego czerwone wino. Ale nie da za wygraną. Razem z mamusią będzie snuła plany, jak odzyskać faceta. A jego poprosi, by nie mówił o ich zerwaniu.

- Najpierw sama muszę się z tym pogodzić - skłamie. Janek zgodzi się na jej prośbę, ale uprzedzi, że jego rodzice już znają prawdę. Tadeusza (Tadeusz Huk) bardzo uszczęśliwi fakt, że syn rzucił kobietę, która nie nadaje się na niczyją żonę.

Julio, kocham Cię!

Jak na ironię losu, w momencie, gdy Janek oznajmi Monice, że to koniec ich związku, Sławek (Łukasz Musiał) wyzna Julii (Julia Rosnowska) miłość! Zaskoczy tym Chmielewską, która traktuje go jak kolegę. Ale nie powie mu, że nie ma u niej szans. A Maciek (Michał Lewandowski) i Kamil (Marcin Stec) ocenią, że Sławek to idealny facet dla Julii...

Chmury nad kliniką Janickich

Agnieszka (Laura Breszka) wpadnie na pomysł, by zrobić intratny interes na wpędzeniu Kliniki Piękna, a konkretnie Jana w kłopoty. Postanowi oskarżyć chirurga o błąd w sztuce lekarskiej i przeprowadzenie nieudanej operacji. A potem - oczywiście - zażądać odszkodowania. Czy uda jej się wprowadzić w życie ten niecny zamiar?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje