Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 869
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sławek to trzeci syn Tadeusza!

Rodzinę Janickich czeka kolejny skandal: na jaw wyjdzie, że Sławek (Łukasz Musiał) jest synem Tadeusza (Tadeusz Huk) i siostry jego żony Hanny (Anna Tomaszewska)! Zatem Janek (Krystian Wieczorek) i Maciek (Michał Lewandowski) to jego przyrodni bracia!Uważni widzowie "Julii" już dawno zorientowali się, że Janicki senior aniołem nie jest. Nie tylko był kochankiem Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska). W przeszłości romansował z siostrą własnej żony i - jak się okaże w 124. odcinku telenoweli - miał z nią syna. Tym synem jest Sławek, który wyzna swoją tajemnicę Julii (Julia Rosnowska).

Reklama

Wtedy Chmielewska razem z Maćkiem rozpoczną prywatne śledztwo w tej sprawie. Za wszelką cenę będą chcieli dowiedzieć się czegoś o siostrze Hanny, czyli matce Sławka. Według Janka, kobieta bardzo dawno temu popełniła samobójstwo. Sławek zaś oznajmi, że jego matka zamarła zaledwie kilka lat temu.

Ujawniamy, że Janek nie uwierzy w to, że Sławek jest jego przyrodnim bratem. - Sławek to krętacz - tak skwituje rewelacje Julii i Maćka. A jak prawdę o Sławku przyjmie Tadeusz oraz jego żona Hanna?

W pierwszej chwili Tadeusz przeżyje szok i nie uwierzy w wersję Sławka. Hanna zaś podziękuje Maćkowi, który przekaże jej tę szokującą informację, za szczerość.

- Jakoś będziemy musieli się z tym zmierzyć - tak załamana Janicka skomentuje rodzinny skandal.

Dowiedz się więcej na temat: Julia | Julia Rosnowska | Marta Żmuda Trzebiatowska | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje