Reklama

Julia

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Piękna aktorka została... singielką!?

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", została singielką! Jak informuje "Życie na gorąco", piękna aktorka rozstała się z ukochanym, z którym planowała ślub i gromadkę dzieci!

Tego się nikt nie spodziewał! Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król uchodzili za jedną z najszczęśliwszych par polskiego show-biznesu i nic nie wskazywało na to, że łączące ich uczucie kiedykolwiek osłabnie tak bardzo, że nie będą w stanie żyć razem pod jednym dachem!

Reklama

Tygodnik "Życie na gorąco" poinformował właśnie, że niestety stało się - Marta i Adam nie są już parą! Adam wyprowadził się ponoć z ich mieszkania w Wilanowie na wyraźną prośbę Marty, a jedyne, co jeszcze łączy śliczną aktorkę i tancerza, to kwestie... finansowe wynikające z tego, że przez dziewięć lat żyli jak małżeństwo i prowadzili wspólne życie.

Jeszcze kilka miesięcy temu Marta Żmuda Trzebiatowska, mówiąc o ukochanym, nazywała go oficjalnie swoim narzeczonym i nie kryła, że oboje bardzo poważnie myślą o ślubie i gromadce dzieci. Była niemal pewna, że Adam jest mężczyzną jej życia i że właśnie u jego boku spędzi jeszcze wiele szczęśliwych lat. Ponoć nawet najbliżsi znajomi Marty i Adama nie wiedzą, dlaczego zdecydowali się rozstać!

Przypomnijmy, że Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król poznali się ponad 10 lat temu w jednym z klubów. Początki ich znajomości wcale nie wskazywały na to, że połączy ich uczucie.

- Zobaczyłam dojrzałego mężczyznę, włosy na żel, błyszczący garnitur, trzydniowy zarost, wypomadowany pachnidłami od stóp do głów, jednym słowem: tancerz! - opowiadała Marta w wywiadzie.

- Na dodatek od razu zapytał, czy napiję się drinka! Beznadzieja! Nie jestem łatwą zawodniczką. Ale Adam pokazał, że mu zależy - wspominała.

Adam walczył o względy Marty  przez półtora roku. Na pierwszą randkę aktorka umówiła się z nim... z litości. Tak długo wydzwaniał, że miała go już dosyć i w końcu zgodziła się pójść z nim na kawę i spacer.

Byli parą przez dziewięć lat, mieszkali razem, mieli mnóstwo wspólnych pasji i marzeń... Myśleli o zalegalizowaniu swojego związku, a ten niespodziewanie - jeśli wierzyć doniesieniom prasowym - właśnie przestał istnieć!

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie w niej zdjęcia Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Adama Króla z okresu, gdy byli jeszcze ze sobą bardzo szczęśliwi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje