Reklama

And Just Like That...

I tak po prostu

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 2
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"I tak po prostu": Sarah Jessica Parker zerwała kontakt z Chrisem Nothem

Od chwili, gdy świat obiegły szokujące informacje na temat przemocy seksualnej, jakiej miał dopuszczać się w przeszłości Chris Noth, minęło już niemal pół roku. W wyniku tych oskarżeń odtwórca roli Mr Biga z "Seksu w wielkim mieście" został usunięty z obsady popularnego serialu "Agentka McCall". Skompromitowany aktor stracił jak widać nie tylko lukratywne kontrakty, ale i lojalność dawnej przyjaciółki. Sarah Jessica Parker przyznała w najnowszym wywiadzie, że od czasu ujawnienia zarzutów pod adresem Notha, nie rozmawiała z nim ani razu.

Pod koniec grudnia wybuchł kolejny skandal z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy. Tym razem medialnym antybohaterem został Chris Noth. Popularny aktor znany szerszej widowni przede wszystkim z roli Mr Biga w kultowym serialu "Seks w wielkim mieście", został wówczas oskarżony o liczne napaści na tle seksualnym. "Oskarżenia wysuwane przez osoby, które spotkałem lata, a nawet dekady temu, są fałszywe. (...) Nie wiem, dlaczego zarzuty pojawiły się właśnie teraz, ale wiem jedno: nie napastowałem tych kobiet" - zarzekał się Noth w udostępnionym prasie oświadczeniu.

Reklama

Chris Noth oskarżony o molestowanie seksualne

Choć gwiazdor konsekwentnie wszystkiemu zaprzecza, skandal ten natychmiast odbił się na jego karierze i wizerunku. Noth został wyrzucony z obsady serialu "Agentka McCall", w którym występował u boku Queen Latifah i Adama Goldberga, a także stracił lukratywny kontrakt reklamowy z firmą Peloton. Do skutku nie doszedł również duży kontrakt na sprzedaż wylansowanej przez aktora marki tequilli Ambhar, a reprezentująca go agencja talentów zerwała z nim współpracę.

Konsekwencje oskarżeń o gwałt i molestowanie aktor poniósł nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale także w życiu prywatnym. Wkrótce po tym, jak świat obiegły relacje ofiar Notha, media zaczęły rozpisywać się o rychłym rozpadzie jego małżeństwa. Kanadyjska aktorka Tara Wilson, z którą serialowy Mr Big jest związany od 2012 roku, była ponoć bliska wniesienia pozwu o rozwód. "Tara jest zdruzgotana. Sprawy wiszą na włosku. Jej priorytetem są dzieci, chce je chronić za wszelką cenę" - donosił w styczniu serwis "PageSix" cytując znajomego pary. Noth i Wilson wychowują razem dwóch synów - 14-letniego Oriona i 2-letniego Keatsa.

Sarah Jessica Parker nie chce rozmawiać z Chrisem Nothem

Okazuje się, że skompromitowany gwiazdor nie może liczyć także na bezwarunkowe wsparcie dawnej przyjaciółki i serialowej ukochanej z "Seksu w wielkim mieście". W wywiadzie udzielonym "The Hollywood Reporter" Sarah Jessica Parker ujawniła, że od momentu upublicznienia zarzutów pod adresem Notha, nie rozmawiała z nim ani razu. "Nie wiem, czy jestem gotowa, by o tym dyskutować. Prawdę mówiąc nie mogę znaleźć odpowiednich słów. Powinnam nad tym popracować" - stwierdziła odtwórczyni roli Carrie Bradshaw. Zapytana wprost o to, czy kontaktowała się z okrytym złą sławą aktorem, odparła krótko: "Nie".

Gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" i jego kontynuacji zatytułowanej "I tak po prostu" tuż po ujawnieniu nadużyć Notha opublikowały w mediach społecznościowych wspólne oświadczenie. Parker oraz Cynthia Nixon i Kristin Davis jednoznacznie zdystansowały się wtedy od kolegi z planu. "Jesteśmy głęboko zasmucone dowiadując się o zarzutach, jakie wysunięto pod adresem Chrisa Notha. Wspieramy kobiety, które podzieliły się swoimi bolesnymi doświadczeniami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo musiało to być dla nich trudne, dlatego podziwiamy je za to" - napisały aktorki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL