I tak po prostu And Just Like That...

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 14
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"I tak po prostu": Kim Cattrall powróci w drugim sezonie! Znamy szczegóły

Kim Cattrall pojawi się w drugim sezonie "I tak po prostu"! Choć na razie to nieoficjalne informacje, Cattrall ma pojawić się w finałowym odcinku najnowszej odsłony.

Jak donosi magazyn Variety, Kim Cattrall ponownie wcieli się w rolę Samanthy Jones finałowym odcinku drugiego sezonu kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów oryginału i serialu "I tak po prostu" - z powodu zakulisowego konfliktu pomiędzy z gwiazdą serialu, Sarah Jessiką Parker, Cattrall nie zgodziła się na udział w pierwszej serii.

Reklama

Według wstępnych informacji, Cattrall zagra w tylko jednej sceny - podczas rozmowy telefonicznej z Carrie (Parker). To kontynuacja wątku z jednego z odcinków pierwszego odcinka, kiedy Carrie wysłała SMS-a do dawnej przyjaciółki. Kim Cattrall nakręciła swój materiał 22 marca w Nowym Jorku bez kontaktu z resztą obsady.

Redaktorzy Variety poprosili o komentarz przedstawicieli HBO Max, ci jednak jak na razie nie udzieli żadnej odpowiedzi.

"I tak po prostu": Co wydarzy się w drugim sezonie?

"I tak po prostu" to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO "Seks w wielkim mieście". Serial prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

W serialu serialu zabrakło jednak Kim Cattrall, która przed laty brawurowo sportretowała w "Seksie w wielkim mieście" przebojową Samanthę Jones. Aktorka nie zgodziła się wziąć udziału w kontynuacji produkcji najpewniej ze względu na wieloletni konflikt z Sarah Jessicą Parker.  

W obsadzie drugiego sezonu "I tak po prostu..." pojawi się nieobecny w sezonie pierwszym John Corbett, który grał przed laty ukochanego Carrie, sympatycznego projektanta mebli Aidana Shawa. Showrunner produkcji tłumaczył w jednym z wywiadów, że Aidan nie pojawił się w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", gdyż fabularną oś stanowiła żałoba Carrie po śmierci męża.

Zobacz też:

"Wierny ogrodnik": Powstaje serialowa adaptacja książki. Co wiemy o produkcji?

Danny Masterson skazany za dwa gwałty. Może trafić do więzienia na 30 lat

"Czarne lustro": Szósty sezon 15 czerwca na Netflix! Pięć nowych historii, pięć koszmarów

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max: Seriale | I tak po prostu | Kim Cattrall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy