Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 857
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zachwyciła Banderasa

Magdalena Lamparska, aktorka znana m.in. z seriali "Hotel 52" czy "39 i pół", zagrała ostatnio w jednej z rosyjskich produkcji zatytułowanej "Tylko nie teraz".

"Tylko nie teraz", wspólna produkcja Polski i Rosji, to opowieść o miłości polskiej dziewczyny i rosyjskiego żołnierza. Akcja rozgrywa się w 1953 r.

Film został wyświetlony na festiwalu w Petersburgu. Okazało się, że na widowni festiwalowej obecny był także znany hollywoodzki gwiazdor - Antonio Banderas, który zwrócił uwagę na młodą Polkę.
 
W jaki sposób? Tego dowiedzieliśmy się od aktorki w programie "Studio Weekend": - Podszedł do mnie i podziękował za ten film. Poczułam, że między nami nie ma granic, że są one jedynie w naszej głowie. Potraktował nas jak partnerów.

Może to początek wielkiej światowej kariery Magdy?

Przypomnijmy, że "tylko nie teraz" miał już polska premierę - 4 listopada obraz w reżyserii Walerija Pendrakowskiego wyświetlono w Warszawie w ramach 4. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". 22-letnia aktorka wyznała podczas premiery: "Zakochałam się w Rosji. Zostawiłam tam moje serce".

Pendrakowski, który także wziął udział w polskiej premierze "Tylko nie teraz", bardzo chwalił Lamparską. "Jest wyjątkowo utalentowana" - ocenił.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska | seriale | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama