Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Piotr Cyrwus w "Hotelu 52"

Już w drugim odcinku nowej serii "Hotelu 52" gościnnie pojawi się Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu". Zagra bezwzględnego biznesmena i szowinistę! Sprawdźcie szczegóły!


Reklama

- Gram Marcina Turowiaka, biznesmena troszkę nerwowego. Chce on przekazać synowi swoje przedsiębiorstwo produkujące maszyny rolnicze. Ale, jak to w życiu bywa, zdarzają się pewne niespodziewane okoliczności - tak swojego bohatera charakteryzuje aktor.

Te nieprzewidziane okoliczności to bunt dzieci. Syn ani myśli wracać na stałe z zagranicy, żeby zarządzać przedsiębiorstwem ojca.

O tej roli marzy natomiast córka Turowiaka, on jednak nie wyobraża sobie, by kobieta mogła rządzić firmą, która od pokoleń należy do mężczyzn.

Dobrym duchem tego odcinka okaże się żona Turskiego. - Matka jest rozdarta między mężem a dziećmi. Jej mąż jest szowinistą i nie chce wchodzić mu w drogę, ale popiera córkę, która marzy o tym, by zając miejsce ojca. Przypadnie jej trudna rola mediatora - wyjaśnia wcielająca się w tę rolę Grażyna Błęcka-Kolska.

 


AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | seriale | Piotr Cyrwus | Grażyna Błęcka-Kolska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje