Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 872
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Piękna katastrofa

Ślub Iwony (Magda Cielecka) i Andrzeja (Marek Bukowski) skończy się... aresztowaniem pana młodego, który zostanie oskarżony o popełnienie morderstwa.

Ich ślub powinien się odbyć dwadzieścia lat temu. Na szczęście na miłość nigdy nie jest za późno. W ostatnim odcinku czwartej serii "Hotelu 52" Iwona i Andrzej powiedzą sobie: tak.

Prawdziwa miłość

Reklama

Spotkali się, pokochali i... rozstali. On nawet nie wiedział, że został ojcem. Teraz, kiedy udało im się odnaleźć, a uczucie odżyło, postanowili się pobrać.

Świadkiem na ślubie będzie ich syn Igor (Kamil Kula) i przyjaciółka Iwony - Danuta Łowicka (Kinga Ilgner). Choć sama uroczystość ma być bardzo skromna, panna młoda nie zdecydowała się nawet na suknię ślubną, to przyjaciele państwa młodych zadbają by odpowiednio uczcić ten dzień. Po kameralnym ślubie w urzędzie stanu cywilnego, Iwona postanowi... po prostu wrócić do pracy.

Jednak zamiast obowiązków zawodowych czekać tam na nią będzie miła niespodzianka. Natalia (Laura Samojłowicz) w raz z pracownikami hotelu przyszykuje dla młodej pary uroczyste przyjęcie. Poleje się szampan i łzy wzruszenia, złożone zostaną życzenia i wzniesione toasty, a nowożeńcy promienieć będą szczęściem. I jak tu nie wierzyć w prawdziwą miłość?

Tragiczny finał

Niestety nie wszystko się równie dobrze skończy. W hotelu niespodziewanie pojawi się Błażej (Przemysław Sadowski).

Mężczyzna właśnie dowiedział się, z kim naprawdę zdradza go żona. Marzena (Aleksandra Popławska) nie tylko romansowała z Igorem, ale okazało się też, że... jest w ciąży! Wściekły mężczyzna chce zemścić się na kochanku żony! Na szczęście Igora w tym czasie nie będzie w pracy. Andrzej przerażony, że Błażej może skrzywdzić jego syna, pojedzie za nim do domu.

Niestety przybędzie za późno i w willi znajdzie już tylko zwłoki mężczyzny. Przy próbie reanimacji Błażeja zastanie go policja. Andrzej zostanie aresztowany pod zarzutem morderstwa! Zamiast spędzić resztę życia u boku świeżo poślubionej żony, może wylądować w więzieniu. Kto zabił Błażeja ? Czy Marzena i Igor zostaną prawdziwą rodziną?

A jak ułożą się losy Iwony i Andrzeja?

Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w piątej serii "Hotelu 52", którą zobaczymy w wiosennej ramówce Polsatu. Warto czekać!

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje