Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Paschalska zamelduje się w hotelu

Do Hotelu 52 przychodzi Bożena (Kaja Paschalska) z synem Antkiem. Chłopiec pisze wypracowanie szkolne o swoim wujku - Jakubie Gwieździe (Paweł Tomaszewski) - który jest...menadżerem hotelu.

Jak się okazuje, Kuba tak przedstawił się swojej koleżance z kursów maturalnych. W Hotelu 52 zjawia się również Łukasz Paprotka (Rafał Zawierucha) - coach, który został wynajęty, rzekomo, przez Kosińskiego (Lech Mackiewicz), aby pomóc managmentowi hotelu naprawić relacje z pracownikami. De facto to Michał (Rafał Królikowski) w tajemnicy zatrudnił Paprotkę, aby kontrolować pracę Iwony (Magdalena Cielecka).

Reklama

Tymczasem Iwona i Michał dowiadują się o zwolnieniu Artura (Artur Kwiatkowski) od Kai (Marieta Żukowska). Iwona jest zła na Natalię. Igor (Kamil Kula) odbiera z lotniska wracającą z Francji, Julkę (Justyna Wasilewska). Przeprowadza z nią szczerą rozmowę, podczas której informuje dziewczynę, że spotyka się z kimś i muszą się rozstać. Julka jest załamana. Igor rozmawia z Marzeną (Aleksandra Popławska) o swoich uczuciach, mówi jej, że zerwał z Julką. Do Marzeny dociera fakt, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Aśka (Monika Mrozowska) postanawia ujawnić przed Arturem swoje prawdziwe uczucie do niego. Artur nie chce jednak zmieniać przyjacielskiego układu między nimi. Aśka czuje się upokorzona.

Kaja Paschalska oraz Rafał Zawierucha odwiedzą "Hotel 52" 3 listopada.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje