Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowości i reaktywacje

Powrót ulubionych seriali, nowe postaci, zaskakujące wątki i gorące premiery. To wszystko już po wakacjach! Sprawdź, co, gdzie i kiedy.

Jesienią w ramówce Polsatu, pojawi się siódma seria "Hotelu 52", która zajmie miejsce "Przyjaciółek". Do tej pory ujawniono tylko, że z obsady zniknie Laura Samojłowicz, a osią serialu staną się perypetie konsjerża Tomasza (Filip Bobek), Andrzeja (Marek Bukowski) i Igora (Kamil Kula). Męskie trio z pewnością przyciągnie damską widownię. Cały czas tajemnicą jest, która para zastąpi Natalię i Artura. Start zdjęć już w czerwcu.  

Reklama

Więcej informacji na temat powrotu "Hotelu 52" znajdziesz tutaj!

Nowy rozdział

W zeszłym roku zapowiedziano, że piąta seria "Czasu honoru" będzie ostatnią. Jednak duża oglądalność przygód Cichociemnych zdecydowała o kontynuacji ich przygód. Pierwszy klaps padł w siedzibie Polskiego Radia, gdzie serialowa Wanda (Magdalena Różczka) wystąpiła jako spikerka.

Akcja odcinków nowego sezonu toczyć się będzie w drugiej połowie 1946 roku, po śmierci Janka Markiewicza (Antoni Pawlicki). Nie zabraknie partyzanckich walk, tajnych akcji prowokacyjnych, dramatycznych rozstań i powrotów oraz kilku nowych twarzy.  

Co wydarzy się w nowej serii "Czasu honoru"? Sprawdź!

Życie na granicy

Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach ma szansę trafić do ramówki HBO. Pilot "Watahy" powstał już w zeszłym roku, ale dopiero teraz zdecydowano się przygotować kolejne epizody. Każdy odcinek ma opowiadać inną historię, związaną z przemytem na granicy. W rolach głównych zobaczymy m.in. Leszka Lichotę, Magdalenę Popławską i Julię Pogrebińską.  


nhl

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje