Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kaja Paschalska gościła w "Hotelu 52"

Kaja Paschalska, , która przez wiele lat była przez wszystkich widzów jednoznacznie kojarzona z Olą Lubicz, córką doktora Lubicza z serialu "Klan", teraz pojawi się w "Hotelu 52".

"Bożena jest dziewczyną z Pragi, która już jako dorosła kobieta i mama siedmioletniego chłopca postanawia zrobić maturę. Na kursach przygotowujących poznaje Kubę. Gdy się dowiaduje, że pracuje on w eleganckim hotelu, prosi go, by pokazał to miejsce jej synowi " - o swojej bohaterce opowiada Kaja.

Reklama

Wszystko zapowiada się pięknie i widz na pewno będzie miał już w głowie wizję pięknego romansu. Niestety Kuba bardzo szybko zaprzepaszcza szansę na zbliżenie się do Bożeny. "Przedstawił się jako menadżer, bo chciał zaimponować koleżance i jej synowi. Nie miał w tym żadnego ukrytego celu. Niestety szybko to kłamstwo wyszło na jaw i dowiaduje się o nim nie tylko jego koleżanka, ale też współpracownicy " - powody nieporozumienia zdradza Paweł Tomaszewski, odtwórca roli Kuby, który w hotelu jest tylko bagażowym.

Chłopak musi wytłumaczyć się ze swego zachowania prawdziwemu menadżerowi hotelu Michałowi (Rafał Królikowski) i nowemu współwłaścicielowi Kosińskiemu (Lech Mackiewicz), a przede wszystkim odzyskać zaufanie Bożeny, co nie będzie wcale łatwe.

Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska | Hotel 52 | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje