Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Już dziś nowa seria!

W "Hotelu 52" przeplatają się miłosne historie, kryminalne dramaty, zaskakujące sytuacje i tajemnicze sprawy, które nie pozwalają personelowi odetchnąć. Każdy kto zawita do Hotelu 52, wydaje się skrywać wstydliwy sekret lub zagadkę z przeszłości, oczekującą ujawnienia. Serial startuje z trzecia transzą. Co czeka na nas w nowej serii?

W nowych odcinkach kontynuujemy opowieść o perypetiach miłosnych i zawodowych głównych postaci. Natalia (Laura Samojłowicz) i Artur (Krzysztof Kwiatkowski) postanawiają zostać przyjaciółmi - ku uciesze Doroty (Olga Bołądź) i Tomka (Marcin Bosak). Recepcjonistka stara się jak najbardziej zbliżyć do Artura, by zająć w jego sercu miejsce Natalii. Pomaga jej w tym Tomek, który uwodzi Natalię, a młoda właścicielka "Hotelu 52" jest nim coraz bardziej oczarowana.

Reklama

Zobaczymy również, jak będzie się zmieniał związek Iwony (Magdalena Cielecka) i Michała (Rafał Królikowski). Prawda wyszła na jaw - Iwona jest matką Igora (Kamil Kula). Teraz chłopak zacznie szukać ojca (Marek Bukowski) i w tym celu sprowadzi do hotelu matkę Iwony i swoją babkę (Sławomira Łozińska). W życiu Igora coraz ważniejszą rolę zaczyna odgrywać jego współlokatorka Julka (Justyna Wasilewska) - dziewczyna staje się jego najbliższą przyjaciółką, a być może i kimś więcej.

Trzeci sezon "Hotelu 52" rozwinie wątki bohaterów , którzy dotąd pozostawali na drugim planie. Artur zaprzyjaźni się z barmanem Robertem (Jakub Mazurek) i pozna jego tragiczną przeszłość. Lucy (Lucyna Malec) będzie wreszcie musiała zmierzyć się ze swoim alkoholizmem. Życie osobiste Marty (Magdalena Lamparska) będzie pełne miłosnych zawirowań związanych z Kubą (Paweł Tomaszewski).

Tradycyjnie w "Hotelu 52" zameldują się goście. Ich historie, pełne niecodziennych intryg i zdarzeń, nie zawiodą widzów. W nadchodzących odcinkach zobaczymy między innymi.: Stefano Terrazzino, Łukasza Nowickiego, Krystiana Wieczorka, Katarzynę Maciąg, Marię Niklińską, Piotra Roguckiego, Annę Guzik, Bartka Świderskiego i Krzysztofa Ibisza. W rolach obsługi hotelowej znów zobaczymy: Kamila Kulę, Jakuba Mazurka, Pawła Tomaszewskiego, Marzenę Trybałę, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską i Magdalenę Kumorek.

A co dokładnie zobaczymy w dzisiejszym odcinku?

Do hotelu melduje się Gianpietro Karbowski (Stefano Terrazzino) - w połowie Włoch, a w połowie Polak. Przyjechał do hotelu wraz z żoną, Weroniką (Lena Frankiewicz) - znajomą Iwony (Magdalena Cielecka). Weronika jest w ostatnim miesiącu ciąży. Następnego dnia mają umówiony poród przez cesarskie cięcie w prywatnej klinice. Mężczyzna jest podekscytowany, nie może doczekać się pierworodnego syna, ale żona nie chce, żeby mąż w tym uczestniczył - uważa, że poród to nie jest sprawa mężczyzn.

W hotelu dopada go jednak przeszłość. Maciek (Paweł Kowalczyk), góral z Makowa Podhalańskiego, wraz z bratem poszukuje sprawcy ciąży ich siostry, Marysi (Paulina Zgoda). Spotkanie kończy się pobiciem Gianpietra, ale do akcji wkracza Marysia - w siódmym miesiącu ciąży, która przyjechała za braćmi do Warszawy, i tu spotyka ukochanego "Italiano Vero".

W wyniku skumulowanych stresów, obie panie zaczynają rodzić w hotelu. Co zrobi Włoch? Czy przyzna się żonie do zdrady?

Tymczasem Artur (Krzysztof Kwiatkowski) wraca z Krakowa. W pociągu spotyka barmana Roberta (Jakub Mazurek). Dużo rozmawiają i ze zdziwieniem dochodzą do wniosku, że nadają na tej samej fali. Artur zwierza się Robertowi, że są teraz z Natalią (Laura Samojłowicz) przyjaciółmi, ale Robert wątpi, czy to wystarczy.

Natalia prowadzi odprawę personelu. Dorota (Olga Bołądź) jest zdenerwowana i przy pierwszej okazji daje Natalii do zrozumienia, że ma do niej żal - Dorocie nie podoba się jej dziwna przyjaźń z Arturem. Tymczasem on dzwoni do Natalii z pociągu i umawia się z nią na wieczór.

Tomek (Marcin Bosak) prosi Natalię, aby odebrała od lekarza jego mamę. Olga (Małgorzata Potocka) ukrywa przed synem i Natalią, że jest śmiertelnie chora. W ramach podzięki, Tomek odprowadza Natalię do domu - okazuje się, że jej mieszkanie zostało doszczętnie okradzione. Dziewczyna jest w szoku, pozwala Tomkowi przejąć stery i zapomina o spotkaniu z Arturem.

Poznaj opis drugiego odcinka

Serial będzie emitowany w każdy czwartek o godz. 21.00.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje