Hotel 52

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hotel 52": Andrzej chce zostać menadżerem hotelu Natalii

Iwona (Magdalena Cielecka) spieszy się na spotkanie. Została wezwana do Urzędu Skarbowego. Jest zdenerwowana. Obawia się kolejnych kłopotów związanych z sopockim pensjonatem...Andrzej (Marek Bukowski) po nieprzespanej nocy sięga po brandy. Nie przestaje myśleć o groźbach Aleksandra (Peter J.Lucas) i pożyczonych pieniądzach.

Reklama

Iwona wraca do domu z niewesołymi informacjami. Okazuje się, że przy naliczaniu VAT-u pomyliła się, przez co musi zapłacić karę. Twarda i silna do tej pory Iwona całkiem się załamuje.

 - Andrzej, skąd weźmiemy na to wszystko. Może trzeba to wszystko sprzedać w cholerę i szukać innej pracy? - Szuka pocieszenia w ramionach męża, który także ma zaprzątniętą głowę problemami. Andrzej, na polecenie Aleksandra, dzwoni do Natalii (Laura Samojłowicz), aby zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko menadżera Hotelu 52. Za kilka dni i dostanie odpowiedź.

Natalia zostawiała hotel pod czujnym okiem Tomasza (Filip Bobek), który świetnie sobie radzi. Zatem kogo Lipska wybierze na menadżera swojego hotelu?

Iwona nie ukrywa zaskoczenia i niezadowolenia. Nie wyobraża sobie, że sama zostanie w Sopocie. Wysocki próbuje jej wytłumaczyć, że to jedyne wyjście - jedno z nich musi w końcu zacząć zarabiać, aby wyjść z długów.

- Wiesz doskonale, że któreś z nas musi zacząć regularnie zarabiać. Dopóki nie mamy stałych dochodów, żaden bank nie będzie chciał z nami rozmawiać...

- To nie jest dobry pomysł, żebyś teraz wyjeżdżał do Warszawy.

Czy Iwona zostanie sama w Sopocie?

Odpowiedzi znajdziecie w 2. odcinku 7. serii "Hotelu 52", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu 12 września o godzinie 21.00. Zapraszamy do oglądania!Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | seriale | Marek Bukowski | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje