Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Artur w ramionach Doroty!

W 24. odcinku serialu "Hotel 52" dojdzie do pocałunku między Dorotą Kruszyńską (Olga Bołądź) a Arturem Górskim (Krzysztof Kwiatkowski). Czy para sprzed wielu lat postanowi znowu się zejść?

Artur po raz kolejny będzie musiał skonfrontować się z nieprzyjemnym wspomnieniem z przeszłości. Podczas przesłuchania w sprawie napaści z bronią na jego wujka Jerzego Górskiego (Bronisław Wrocławski) recepcjonista opowie policji o tym, że był wykorzystywany seksualnie przez brata matki (Dorota Kolak).

Reklama

Zdecyduje się złożyć zeznania obciążające Górskiego, gdy dowie się, jaki był powód napaści na niego. Niedoszłym zabójcą okaże się ojciec zgwałconego przez Jerzego chłopca.

Artur będzie sobie wyrzucał, że nie poszedł na policję wcześniej. Być może w ten sposób uchroniłby wiele niewinnych dzieci przed podzieleniem jego losu.

Recepcjonista zdecyduje się zdradzić swój wstydliwy sekret matce podczas jej wizyty u niego w domu. Maria nie będzie mogła uwierzyć w tak straszną prawdę. Nie wiedząc, jak zareagować, wybiegnie z mieszkania. W drzwiach minie Dorotę, która podsłucha rozmowę matki i syna. Zrozpaczony Artur padnie w jej ramiona. Aby wyładować napięcie, zacznie ją gwałtownie całować. Dorota odwzajemni pocałunek… Zobaczy to Natalia (Laura Samojłowicz)...

Dodajmy, że 24. odcinek "Hotelu 52" będzie można obejrzeć w czwartek 11 listopada.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje