Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Artur w miłosnym trójkącie

Krzysztof Kwiatkowski, czyli Artur Górski z "Hotelu 52", zapowiada, że w drugim sezonie serialu o uczucie jego bohatera zawalczą dwie kobiety - Natalia (Laura Samojłowicz) i Dorota (Olga Bołądź).

- Nie mogę i nie chcę za wiele zdradzać, co spotka mojego bohatera w nowym sezonie - mówi Krzysztof Kwiatkowski.

Reklama

- Dlatego powiem krótko - w wątku Natalii i Artura zrobi się naprawdę gorąco. Parę czekają nieustanne wzloty i upadki - raz postanowią się rozstać, potem jednak do siebie wrócą i tak w kółko. Dużą rolę w życiu mojego bohatera odegra Dorota, z którą w przeszłości był w związku. Była ukochana zawalczy o uczucie Artura. Z jakim skutkiem? Niech to na razie pozostanie tajemnicą.

Dla 24-letniego Krzysztofa Kwiatkowskiego rola w "Hotelu 52" to debiut.

- Praca przy drugiej transzy jest dla mnie o tyle łatwiejsza, że odbywa się w warunkach dobrze mi znanych - tłumaczy aktor.

- Ani ekipa, ani gra przed kamerami nie stanowią już dla mnie nowości. Jedynym źródłem mojej ciągłej niewiedzy i zaskoczenia jest mój bohater. Poznaję go z każdym odcinkiem od innej strony. Czy widzę podobieństwa u siebie do Artura? Wydaje mi się, że jest on pewnym maksymalnym wychyleniem mojej osobowości. Nie oceniam, czy pozytywnym, czy negatywnym.

Poza pracą na planie serialu aktor próbuje swoich sił w teatrze.

- Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do warszawskiego Teatru Studio na spektakl "Nienasycenie" oraz krakowskiego Teatru Stu na "Sonatę Belzebuba" - zachęca Krzysztof Kwiatkowski.


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje