Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Artur podbiera Natalii personel!

Artur (Krzysztof Kwiatkowski) zjawia się w Hotelu 52 z laptopem pod pachą. Chce zasięgnąć rady u Leszka (Jakub Wieczorek) w związku z zaaranżowaniem przestrzeni pod kuchnię. Marcin (Antoni Paradowski) snuje przypuszczenia, że Górski zamierza podebrać Natalii (Laura Samojłowicz) personel. Czy jego podejrzenia okażą się prawdziwe?


Reklama

 

Artur umawia się z Leszkiem w Hotelu 52. Potrzebuje jego rady w kwestiach rozwiązań przestrzennych w kuchni. Przy okazji pokazuje personelowi na laptopie wizualizacje przedstawiające nowe miejsce pracy Górskiego. Z boku obserwuje wszystko Marcin (Antoni Paradowski). Nie podaruje sobie, aby dogryźć Arturowi. Gani Górskiego, że ten jawnie krytykuje hotel Natalii.

Podczas rozmowy na osobności Leszek próbuje namówić Artura, aby zatrudnił go w swoim hotelu. Zdaniem Leszka, potrzebuje on zmiany. Poza tym praca w nowym hotelu to dla niego możliwość rozwoju. Górski nie zgadza się. Nie ma zamiaru podbierać Natalii personelu. Sytuację jak zwykle zaogni Marcin. Powie Natalii, że Artur publicznie negatywnie wyraża się o Hotelu 52. Kroplą, która przeleje czarę, będzie Leszek - poprosi Natalię o zgodę na odejście do hotelu Artura. Lipska uwierzy, że Górski namawia personel do przejścia do jego hotelu. Czy nieporozumienie zostanie w końcu wyjaśnione?

Zapraszamy do oglądania 5. odcinka serialu "Hotel 52".

 

  

 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje