HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Twórca serialu „Schody” napisze scenariusz serialowego spin-offu "Batmana"

Azyl Arkham to szpital psychiatryczny znany wszystkim miłośnikom komiksów o Batmanie. Placówka ta będzie miejscem akcji nowego serialu przygotowywanego dla platformy streamingowej HBO Max. Jak informuje portal Variety, nowym scenarzystą tej produkcji został Antonio Campos, współautor popularnego serialu "Schody" z Colinem Firthem i Toni Collette.

Serial o Azylu Arkham to jeden z wielu przygotowywanych przez HBO Max spin-offów filmu "Batman" w reżyserii Matta Reevesa. Prace nad nim trwają od jakiegoś czasu i związani z nim byli już inni twórcy. Wersja scenariusza, którą ma przygotować Campos, ma być tą ostateczną. Scenarzysta pełnił będzie też funkcje showrunnera i producenta wykonawczego tej produkcji.

Antonio Campos twórcą serialu o Azylu Arkham

Przy okazji informacji o serialu rozgrywającym się w Azylu Arkham ujawniono też, jaki jest aktualny status serialu, którego bohaterami mieli być policjanci z Gotham City. Matt Reeves wcześniej twierdził, że przekształcono go właśnie w serial o Azylu Arkham, jednak źródła portalu Variety' utrzymują, że to nadal dwie osobne produkcje. Informacji tej nie potwierdzili jednak oficjalnie ani Campos, ani HBO Max, ani Warner Bros. Television. 

Reklama

Losy serialu o policjantach z Gotham są jednak skomplikowane i nie wiadomo, kto finalnie go stworzy. Studio zdążyło się już pożegnać z pracującymi nad tym projektem Terence'em Winterem ("Rodzina Soprano") i Joe Bartonem ("Giri/Haji: Powinność/Wstyd").

Głównym producentem wykonawczym serialu o Azylu Arkham jest Matt Reeves. Powstająca produkcja to jeden z kilku spin-offów jego "Batmana". Nieznana jest fabuła tego serialu, jednak według słów Reevesa, ma on zostać utrzymany w klimacie horroru o nawiedzonym domu. Listę powstających spin-offów "Batmana" uzupełnia serial, którego bohaterem będzie grany przez Colina Farrella Oswald Cobblepot znany lepiej jako Pingwin. Produkcja opowie o jego drodze na szczyt hierarchii półświatka przestępczego Gotham City. 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Batman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama