HBO Max wyprodukuje serial o Pingwinie! W roli głównej Colin Farrell

W ubiegły weekend w kinach pojawił się film "The Batman". W roli tytułowego bohatera zadebiutował Robert Pattinson, a w postać jednego z jego legendarnych przeciwników - Pingwina - wcielił się Colin Farrell. Irlandczyk nie rozstanie się jednak z tą rolą. Zagra Pingwina także w serialowym spin-offie filmu przygotowanym dla HBO Max.

Colin Farrell ponownie zagra w Pingwina

HBO Max właśnie zamówiło serial o Pingwinie, zatytułowany po prostu "The Penguin". Od grudnia ubiegłego roku wiadomo, że w główną rolę wcieli się aktor irlandzkiego pochodzenia - Colin Farrell, który złoczyńcę grał już w filmie "The Batman".

Nowa produkcja opowie o tym, w jaki sposób Pingwin wspiął się na sam szczyt kryminalnego podziemia w Gotham City. Scenariusz serialu ma napisać Lauren LeFranc ("Chuck", "Agenci T.A.R.C.Z.Y."), a wśród producentów będą też Matt Reeves oraz Dylan Clark, a także studio Warner Bros.

Colin Farell przyznaje, że niezmiernie cieszy się, że będzie miał możliwość kolejny raz wcielić się w Pingwina, a jego przygoda z postacią potrwa dłużej niż początkowo zakładał.

Reklama

- Świat, który Matt Reeves stworzył w filmie "The Batman" gwarantuje głębsze spojrzenie oczami Oswalda Cobblepota. Jestem bardzo podekscytowany dalszym odkrywaniem Oza, jego wspinaniem się po mrocznych szczeblach, aż do stania się Pingwinem. Wspaniale będzie sprowadzić go z powrotem na ulice Gotham przy odrobinie chaosu i zamieszania.

"Pingwin" będzie produkcją limitowaną, ale na razie nie ma informacji, ile odcinków będzie liczył.

Zobacz też: "Sugar": Colin Farrell dostał główną rolę w serialu!
swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Colin Farrell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama