HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 75
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Sympathizer": Robert Downey Jr. zagrał cztery role w serialu [zwiastun]

"Życie to samobójcza misja" - zapewnia bohater serialu "The Sympathizer" ("Sympatyk") platformy Max. To jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji nadchodzących miesięcy. W jednej z głównych ról występuje Robert Downey Jr., który jest też producentem serialu. Z kolei za kamerą stanął jeden z najbardziej znanych południowokoreańskich reżyserów Chan-wook Park ("Oldboy"). Właśnie zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji.

Chan-wook Park nie jest jedynym uznanym twórcą, który realizował serial "The Sympathizer". Jeden z odcinków wyreżyserował Fernando Meirelles, autor oscarowego "Miasta Boga". Grono reżyserów serialu platformy Max (to nowy brand, w jaki przeobrazi się teraz platforma HBO Max) uzupełnia Marc Munden ("Utopia").

"The Sympathizer": Nowy serial Max

Scenariusz serialu "The Sympathizer" oparto na motywach powieści "Sympatyk" Vieta Thanha Nguyena. Jego bohaterem jest kapitan Wietkongu, który jeszcze długo po upadku Sajgonu donosi swym mocodawcom o każdym ruchu dowódcy południowowietnamskiej armii i uratowanych przez niego rodaków, którzy zaczynają nowe życie w Los Angeles.

Reklama

Robert Downey Jr. w serialu "The Sympathizer" wcieli się w aż cztery postaci, czego przedsmak można zobaczyć w krótkich migawkach zaprezentowanych w opublikowanym właśnie zwiastunie. Nieznane są dokładne szczegóły tych ról, ale ogólnie rzecz ujmując, Downey Jr. pokaże cztery różne oblicza amerykańskiej biurokracji.

Głównego bohatera zagrał Hoa Xuande ("Cowboy Bepop"). W pozostałych rolach występują Fred Nguyen Khan, Toan Le, Ky Duyen oraz Sandra Oh. Zwiastun serialu "The Sympathizer" zaprezentowano przy okazji specjalnej prezentacji przygotowanej na okoliczność rebrandingu HBO Max. Premiery serialu nie należy się jednak spodziewać wcześniej niż w 2024 roku.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Robert Downey Jr.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy