HBO Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 94
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Sympathizer": Robert Downey Jr. nie do poznania na planie serialu

Przed rozpoczęciem zdjęć do serialu HBO "The Sympathizer" Robert Downey Jr. musiał ogolić głowę na łyso. Okazuje się, że to nie jest jedyna zmiana, której musiał się poddać aktor. Na zdjęciach z planu laureat Oscara jest niemal nie do poznania.

"The Sympathizer": Robert Downey Jr. ogolił głowę dla serialu

Po ponad 10-letniej przygodzie z filmami superbohaterskimi Robert Downey Jr. został gwiazdą nowego serialu HBO zatytułowanego "The Sympathizer". W tym szpiegowskim thrillerze, który jest adaptacją nagrodzonej Pulitzerem książki wietnamsko-amerykańskiego autora Viet Thanh Nguyena, ma wcielić się w... pięciu złoczyńców.

Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do produkcji "The Sympathizer", Robert Downey Jr. radykalnie zmienił fryzurę. Swoją metamorfozę sfilmował i opublikował na Instagramie. Z nagrania dowiadujemy się, że jako fryzjerów aktor zaangażował swoje dzieci - 10-letniego syna i 8-letnią córkę. Z nową fryzurą gwiazdor zadebiutował na czerwonym dywanie podczas premiery dokumentu "Sr.", który poświęcony jest jego ojcu, Robertowi Downeyowi seniorowi - wszechstronnemu filmowcowi. Ojciec aktora zmagał się z chorobą Parkinsona, zmarł w 2021 r.

Reklama

Robert Downey Jr. nie do poznania

Portal New York Post opublikował zdjęcia z planu serialu "The Sympathizer". Ulubieniec widzów jest na nich niemal nie do poznania. Robert Downey Jr. prezentuje się w serialu jako starzejący się mężczyzna z rudymi włosami, które widocznie zaczynają się przerzedzać. W tym wydaniu zdecydowanie daleko mu do gwiazdora znanego z czerwonych dywanów. 

Polecamy na Antyweb: Clarkson na wylocie. W Amazon Prime Video mają dość jego wybryków

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Robert Downey Jr. | HBO Max: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy