HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Sympathizer": Robert Downey Jr. bez włosów. Dzieci ogoliły mu głowę

Przed rozpoczęciem zdjęć do serialu HBO "The Sympathizer" Robert Downey Jr. musiał ogolić głowę na łyso. Zrobił z tego mały show i o przysługę fryzjerską poprosił swoje dzieci w wieku 10 i 8 lat, wręczając im maszynkę do włosów...

Po ponad 10-letniej przygodzie z filmami superbohaterskimi Robert Downey Jr. został gwiazdą nowego serialu HBO zatytułowanego "The Sympathizer". W tym szpiegowskim thrillerze, który jest adaptacją nagrodzonej Pulitzerem książki wietnamsko-amerykańskiego autora Viet Thanh Nguyena, ma wcielić się w... pięciu złoczyńców.

"The Sympathizer": Robert Downey Jr. ogolił głowę dla serialu

Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do produkcji "The Sympathizer", Robert Downey Jr. radykalnie zmienił fryzurę. A właściwie się jej pozbył, teraz jest łysy. Swoją metamorfozę sfilmował i opublikował na Instagramie. Z nagrania dowiadujemy się, że jako fryzjerów aktor zaangażował swoje dzieci - 10-letniego syna i 8-letnią córkę.

Reklama

"Potrzebuję waszej pomocy. Wiecie, że wkrótce zaczynam nowy projekt. (...) Nie chcę nosić czepka udającego łysinę, więc, czy ogolicie mi głowę?" - zwrócił się do swoich pociech. Te ochoczo podjęły się zadania, co rusz wymieniając się między sobą maszynką do włosów.

Z nową fryzurą gwiazdor zadebiutował na czerwonym dywanie podczas premiery dokumentu "Sr.", który poświęcony jest jego ojcu, Robertowi Downeyowi seniorowi - wszechstronnemu filmowcowi. Ojciec aktora zmagał się z chorobą Parkinsona, zmarł w 2021 r.

Poza małymi pociechami, które są owocem małżeństwa z producentką Susan Levin, Downey Jr. ma również 29-letniego syna z poprzednią żoną, piosenkarką Deborą Falconer.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Robert Downey Jr.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama