HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Idol": Nowy serial HBO już szokuje. Tylko dla dorosłych

W sieci zadebiutował zwiastun serialu "The Idol". Już pierwsze sekundy pokazują, że o nowej produkcji HBO będzie bardzo głośno. W głównych rolach wystąpią Lily-Rose Deep oraz The Weekend, który jest również jednym z producentów. Współtwórcą serialu jest Sam Levinson, który odpowiada za głośną "Euforię".

"The Idol": Gwiazdorska obsada

"The Idol" to historia popowej piosenkarski, która wdaje się w romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles. W rzeczywistości jest on przywódcą tajnej sekty. W główną rolę wcieli się 22-letnia Lily-Rose Deep, czyli córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis. Charyzmatycznego przywódcę sekty zagra The Weekend, jeden z najpopularniejszych obecnie muzyków na świecie. 

Lily-Rose Depp i The Weeknd w jednym serialu!

The Weeknd w nowym serialu twórcy "Euforii"

Reklama

"The Idol" powtórzy sukces "Euforii"?

Dla Abla Tesfaye'a, znanego bardziej pod pseudonimem The Weeknd, praca nad serialem "The Idol" nie zakończy się tylko na roli aktorskiej. Jak poinformowała stacja HBO, artysta jest również producentem wykonawczym serialu oraz współautorem scenariusza. 

Razem z nim nad scenariuszem pracowali Sam Levinson, Reza Fahim, Mary Laws oraz Joseph Epstein, który jest showrunnerem "The Idol". "The Idol" będzie drugim serialem stworzonym dla HBO przez Sama Levinsona. Wcześniej zrealizował on dla tej stacji hitowy serial "Euforia". 

"Najbardziej niemoralna historia miłosna"

Niedawno do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji. Sami twórcy zapowiadają serial, jako "najbardziej niemoralną historię miłosną w Hollywood". Podobnie jak "Euforia" nowe dzieło Sama Levinsona zdecydowanie nie jest przeznaczone dla młodych widzów. W zwiastunie nie brakuje scen pełnych seksu oraz narkotyków. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy