Lily-Rose Depp i The Weeknd w jednym serialu!

22 - letnia córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis już wkrótce zadebiutuje na małym ekranie. Lily-Rose otrzymała główną rolę kobiecą w serialu "The Idol", który wyemituje HBO. U boku młodej aktorki wystąpi The Weeknd.

Gwiazdorska obsada

"The Idol" to historia popowej piosenkarski, która wdaje się w romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles. W rzeczywistości jest on przywódcą tajnej sekty. Ją sportretuje Lily-Rose Depp, a jego The Weeknd.

Pomysłodawcami tego projektu są kojarzony przede wszystkim ze światem muzyki The Weeknd, czyli Abel Tesfaye - kanadyjski piosenkarz, tekściarz i producent muzyczny. Ten, któremu ostatnio przypisuje się romans z Angeliną Jolie. Jego partnerem w tym przedsięwzięciu jest zaś Reza Fahim, były właściciel klubów nocnych, który przebranżowił się na scenarzystę. Reżyserem będzie Sam Levinson, spod którego ręki wyszedł serial "Euforia". "The Idol" powstaje dla HBO.

Reklama

Wiosną premierę miał thriller science fiction z udziałem Lily-Rose "Voyagers". Niebawem światło dzienne ujrzy inny film, w którego obsadzie się znalazła - dramat "The Wolf", o chłopcu, któremu wydaje się, że jest wilkiem. Na premierę czeka też komedia świąteczna "Silent night", w której Depp zagrała wspólnie z Keirą Knightley. (PAP Life)

ag/ moc/

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Lily Rose Depp | The Weeknd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy