Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 107
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serial o Arkham jednak nie doczeka się premiery. Co poszło nie tak?

Serial DC i platformy Max o szpitalu Arkham jednak nie zostanie zrealizowany. Magazyn Variety oficjalnie potwierdził, że prace nie posuwają się na przód. Ten projekt od początku mierzył się z wieloma przeciwnościami.

Serial DC i Max o szpitalu Arkham ostatecznie nie powstanie?

Pomysł na projekt został ogłoszony w lipcu 2020 roku; w tamtym czasie ogłoszono, że będzie się skupiać na losach policji w Gotham. W prace nad scenariuszem zaangażowany był Terrence Winter, który ostatecznie opuścił zespół w listopadzie 2020 roku z powodu różnic w spojrzeniu na historię.  

Kolejnym scenarzystą został Joe Barton, z którym firma Warner Bros. ostatecznie również zakończyła współpracę. 

W październiku 2022 roku do projektu dołączył Antonio Campos ("Diabeł wcielony"), który przejął stanowisko scenarzysty i showrunnera serialu, osadzonego w świecie "Batmana" Matta Reevesa. Niedługo potem jednak studio DC zostało przejęte przez Jamesa Gunna i Petera Safrana, którzy znów mieli wprowadzić zmiany w historii - skupiający się na więzieniu Arkham serial miał być osadzony w nowym uniwersum DC, a nie w świecie "Batmana". 

Reklama

Na ten moment wiemy już, że żaden z tych pomysłów nie dojdzie do skutku, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości. 

"Pingwin": Miniserial DC

Mimo problemów z projektem o Arkham, fani DC nie zostają z niczym. Już we wrześniu na platformie Max zadebiutuje serial "Pingwin", którego wydarzenia mają się toczyć tydzień po wątkach z "Batmana" Mata Reevesa. W roli tytułowej roli, podobnie jak w filmie, zobaczymy Colina Farrella. Na ekranie towarzyszyć mu będzie także Cristin Milioti.  

Reeves pracuje również nad drugą częścią "Batmana", choć jak dowiedzieliśmy się niedawno, data premiery filmu została przesunięta z 2025 roku na październik roku 2026.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Batman | Max
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy