Reklama

HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Schody": Colin Firth i Toni Colette w nowym serialu HBO Max

"Variety" pisze o serialu "Schody" jako o "fascynującym spojrzeniu na poczucie winy, niewinność oraz wizerunek", "Weekend Today" podkreśla niezwykłą gwiazdorską obsadę produkcji, a "Los Angeles Times" zwraca uwagę na "intrygujący zwrot w klasycznej opowieści kryminalnej". Serial "Schody" już od dzisiaj jest dostępny w HBO Max.

Serial "Schody" przedstawia opartą na faktach historię Michaela Petersona (Colin Firth) oraz jego sporej rodziny z Północnej Karoliny, skupiając się na podejrzanej śmierci jego żony, Kathleen Peterson (Toni Colette). Twórcy produkcji zabierają widzów do niegdyś szczęśliwego domu, który nagle stał się miejscem morderstwa. Czy może był to straszny wypadek, czy zbrodnia z namiętności?

Reklama

"Schody": Colin Firth i Toni Colette gwiazdami serialu HBO Max

W role główne w serialu wcielają się nagrodzonym Oscarem Colin Firth oraz laureatka Emmy Toni Colette. W pozostałych rolach występują nominowani do Emmy Michael Stuhlbarg i Sophie Turner, nagrodzona Oscarem® Juliette Binoche oraz Dane DeHaan, Olivia DeJonge, Rosemarie DeWitt, Tim Guinee, Patrick Schwarzenegger, Vincent Vermignon, Odessa Young i Parker Posey.

Twórcą produkcji jest Antonio Campos. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Antonio Campos ("Diabeł wcielony") i Maggie Cohn, którzy również pełnią funkcje showrunnerów.  

Pierwsze trzy odcinki serialu "Schody" są już dostępne w HBO Max. Kolejne odcinki dodawane będą do serwisu co tydzień, po jednym. Serial liczy 8 odcinków. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL