Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 107
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwszy sezon zakończony. Czy thriller HBO Max doczeka się kontynuacji?

26 maja wyemitowany został siódmy i ostatni odcinek nowego serialu HBO Max - "Sympatyk". Zakończenie jednak nie jest jednoznaczne, a historia ma spory potencjał, by być kontynuowana. Czy zatem powstaną kolejne sezony?

"Sympatyk": Czy jest możliwość kontynuacji?

W niedawnym wywiadzie dla TheWrap producentki wykonawczy serialu, Amanda Burrell i Susan Downey, zasugerowały możliwość powstania 2. sezonu. Historia jednak odnosiłaby się do innych powieści Viet Thanh Nguyena; przypomnijmy, że pierwszy sezon odnosi się do wielokrotnie nagradzanej książki tegoż wietnamskiego pisarza - "The Sympathizer". 

"W tej chwili skupiamy się na tym, by po prostu wypuścić serial w świat i zobaczyć, miejmy nadzieję, że wszyscy go docenią" - powiedziała w rozmowie Susan Downey. 

"Byłam częścią innych projektów, które miały sequele. Trzeba zrobić to dobrze, nie można patrzeć zbyt daleko poza to, bo coś się zepsuje" - dodała. 

Reklama

"Sympatyk": Miniserial platformy Max

Stworzony przez południowokoreańskiego reżysera Park Chan-wooka ("Oldboy") oraz Dona McKellara miniserial "Sympatyk" zadebiutował pierwszym odcinkiem 14 kwietnia

Produkcja koncentruje się na Kapitanie (Hoa Xuande), komunistycznym agencie w armii południowowietnamskiej, który pod koniec wojny w Wietnamie zostaje zmuszony do ucieczki do USA. Mieszkając w społeczności uchodźców, Kapitan szpieguje ludzi i składa raporty Vietcongowi, co ostatecznie skłania go do refleksji nad własną lojalnością i moralnością. W obsadzie znaleźli się tacy aktorzy, jak: Robert Downey Jr. czy Sandra Oh.

Finałowy epizod ma kilka zaskakujących widzów zwrotów akcji i ujawnia nieznane wcześniej fakty

Wszystkie odcinki serialu "Sympatyk" są dostępne w serwisie Max.

Zobacz też: Przyciąga przed ekrany 30 mln widzów! Zamknął usta nawet największym krytykom

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy