HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 75
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowości HBO Max 2022: Co nowego na platformie? [15-30 września]

Kolejne odcinki "Rodu smoka" i "Opowieści podręcznej" to nie wszystkie wrześniowe propozycje, jakie przygotowało w tym miesiącu HBO Max. Jakie tytuły trafią jeszcze w najbliższych tygodniach do serwisu?

"Mamuśka", premiera sezonów I-VII: 15 września

Christy jest samotną matką, której na nowo odkryta trzeźwość dała możliwość jasnego spojrzenia na swoje życie... i nie jest to przyjemny widok. Teraz kobieta musi stawić czoła latom lekkomyślnych decyzji, aby zapewnić lepsze życie sobie i swoim dzieciom.

"Badacz snów", premiera: 16 września

Po serii zadziwiających zbrodni bezwzględny detektyw Li Xiao musi szukać pomocy u zhańbionego profesora dr Tian-Li Chenga, który odsiaduje wyrok w więzieniu, oraz jego córki An-Ya, ekspertki w dziedzinie neuronów.

"Mokra robota", premiera: 16 września

Serial akcji oparty na prawdziwych wydarzeniach. Fabuła opowiada o organizatorach płatnych zabójstw, którzy zatrudniają więźniów do eliminowania politycznych przeciwników w imieniu ludzi na najwyższych szczeblach władzy.

Reklama

"Kto jest po twojej stronie", premiera: 16 września

Zeng Yung-Jie i Zeng Yung-Chi są siostrami. Yung-Jie jest delikatna i miła, Yung-Chi idzie na całość w miłości. Obie miały małżeństwa, których zazdrościli im inni, ale seria nieszczęśliwych zdarzeń sprawiła, że ich szczęśliwe życie się rozpadło...

"Los Espookys", premiera sezonu drugiego: 17 września


Drugi sezon serialu komediowego pokazującego perypetie miłośnika horrorów i jego znajomych, którzy mają niecodzienny pomysł na biznes.

"Eagleheart", premiera: 21 i 28 września

Kolejne sezony serialu o oficerze Chrisie Monsanto, który walczy z przestępczością z pomocą swoich dwóch wspólników: nierozgarniętego Bretta oraz przestrzegającą wszelkich zasad Susie. Mierzą się z przemytnikami narkotyków, złodziejami dzieł sztuki, porywaczami oraz oszustami. Premiera: sezon II - 21 września , sezon III - 28 września.

"Wyjęci spod prawa", premiera: 22 września

Siedem osób, które pochodzą z bardzo różnych środowisk musi zapłacić za swoje winy, sprzątając i remontując opuszczony budynek w Bristolu. Kiedy bardzo różni od siebie ludzie zostają zmuszeni do spędzania czasu ze sobą, zaczynają między nimi narastać napięcia, a ich cierpliwość jest wystawiona na próbę.

"Za blisko", premiera: 27 września

Opowieść o niezwykłej i bardzo niebezpiecznej relacji łączącej lekarkę psychiatrii, biegłą sądową dr Emmą Robertson (Emily Watson) z Connie Mortensen (Denise Gough), której poczytalność ma ocenić.

"Ostry dyżur", premiera 12. sezonu: 30 września


Kultowy już serial opowiadający o pracy izby przyjęć fikcyjnego miejskiego szpitala County General i życiu jego oddanych lekarzy. W obsadzie m.in. Noah Wyle, Maura Tierney, Sherry Stringfield czy George Clooney.

HBO Max we wrześniu: Filmy i seriale

Oprócz tego w kolejnych dniach na platformę trafią  filmy: "Czekolada pokoju", "Malarz szyldów", "Umma", "Papier i klej", "Clara", "Wyparta miłość". We wrześniu w serwisie miały również premierę seriale takie jak m.in.: "Dziesięcioletni Tom", "Durrellowie" (sezony I-IV), "Wszyscy kłamią", "Królowe Berlina", "Marzenia o Manhattanie", "Ostry dyżur" (11. sezon), "Sprawa idealna" (szósty i finałowy sezon), "Opowieść podręcznej" (5. sezon).

Zobacz też:

"Opowieści podręcznej": Jak wyjaśniono nagłe zniknięcie Emily? 

"Sukcesja": Brian Cox o serialu. Nie chce, by powstała kontynuacja?

"Ród smoka": Emily Carey obawiała się scen seksu. Miała zaledwie 18 lat

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max: Seriale | Opowieść podręcznej | Ostry dyżur

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy