HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 84
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowości HBO GO 2020: Zapowiedzi na październik

Jakie seriale zadebiutują w październiku na HBO GO? Sprawdźcie!

Inni rodzice, The Walking Dead

Dwa sezony komediowego mockumentu, skupiającego się na grupie świeżo upieczonych i przyszłych rodziców, którzy próbują założyć idealne przedszkole.

Premiera: 1 października.

Tego samego dnia zadebiutuje dziesiąty sezon serialu o grupce ocalałych ludzi szukających bezpiecznego schronienia w świecie opanowanym przez śmiercionośne zombie.

1 października do serwisu trafią odc. 1-15; 31 października - odc. 16.

Trygonometria, Wojownik

"Trygonometria" to nowy, kameralny serial przedstawiający perypetie współczesnego miłosnego trójkąta.

Reklama

Premiera: 3 października.

Z kolei "Wojownik" (3 października wystartuje drugi sezon) jest opowieścią o przybyłym z Chin do San Francisco wojowniku, który zaczyna pracować dla wpływowej przestępczej rodziny.

Hiszpańska księżniczka

"Hiszpańska księżniczka" przedstawia losy Katarzyny Aragońskiej, pierwszej żony Henryka VIII Tudora.

Drugi sezon trafi na HBO GO 12 października.

Miasto niedźwiedzia

"Miasto niedźwiedzia" to opowieść o nadziei, która jednoczy niewielką społeczność, tajemnicach, które tworzą w niej podziały i ludzkiej odwadze, by sprzeciwić się większości. Ekranizacja głośnego bestsellera Fredrika Backmana.

Premiera: 18 października (odc.1-2, kolejne co tydzień po jednym).

Na poboczu

"Na poboczu", czyli nowy serial, w którym główną rolę zagra Hugh Laurie.

Prywatne życie charyzmatycznego polityka Petera Laurence'a zaczyna się rozpadać, podczas gdy bez skrupułów i wyrzutów sumienia prze on do przodu, by zrealizować własny program polityczny. Hugh Laurie w roli głównej.

Premiera: 19 października.

Od nowa

"Od nowa" to serial opowiadający o terapeutce, która z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami. Hugh Grant, Edgar Ramírez i Donald Sutherland w pozostałych rolach.

Premiera: 26 października.

W październiku w serwisie pojawią się także nowe odcinki takich seriali jak "Wychowane przez wilki", "Pokój 104", "Kraina Lovecrafta", "Dzień trzeci", "Patria", "Tacy właśnie jesteśmy".

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama