Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 107
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niepokojące monstrum powróci w nowym wydaniu. Pennywise w serialu HBO Max

Świetna wiadomość dla fanów horroru! Bill Skarsgård powraca do kultowej roli Pennywise’a z dwuczęściowej serii "To" na podstawie powieści Stephena Kinga. Tym razem mrocznego klauna będziemy mogli obejrzeć w serialu HBO Max.

Bill Skarsgård powraca do roli niepokojącego klauna

Informacja o realizacji serialu "Welcome to Derry" dla platformy Max była znana już od dłuższego czasu. Teraz jednak oficjalnie potwierdzone zostało, że powróci także odtwórca roli Pennywise’a w filmach, czyli Bill Skarsgård. Ponadto, został on również jednym z producentów nowej produkcji

W obsadzie znaleźli się również: Taylour Paige ("Zola"), Chris Chalk ("Homeland"), James Remar ("Django") oraz Jovan Adepo ("Babilon"). 

Reklama

"Welcome to Derry": O czym opowie serial?

Historia z serialu ma przedstawiać wydarzenia sprzed fabuły filmów "To". Reżyser obu części, Andy Muschietti, został producentem wykonawczym. Ma on również istotny wpływ na ostateczny wygląd scenariusza oraz odpowie za reżyserię kilku odcinków, w tym pilotażowego

Wydarzenia będą dziać się w tytułowym miasteczku, Derry, z którego zaczynają znikać dzieci. Te, które pozostały, będą musiały pokonać swój strach i zmierzyć się z ucieleśnieniem lęku w postaci klauna.

Zobacz też: Brytyjski aktor stanie na czele nowej serii. Co wiemy o kryminale Amazona?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Max: Seriale | Bill Skarsgard
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama