Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Brytyjski aktor stanie na czele nowej serii. Co wiemy o kryminale Amazona?

Niedawno ogłoszony został nowy projekt dla platformy Amazon. Serial "Criminal" będzie bazować na powieściach graficznych, stworzonych przez Eda Brubakera oraz Seana Phillipsa. Do obsady dołączył właśnie Charlie Hunnam ("Synowie anarchii").

"Criminal": Nowy serial platformy Amazon

Hunnam w kryminalnym uniwersum zagra bohatera o imieniu Leo - złodzieja, który dzięki swojemu sprytowi nie musi używać wobec przeciwników przemocy

Niczym doskonały szachista, z łatwością przewiduje kolejne ich kroki. W przestępczym świecie jednak z tego powodu uchodzi za tchórza; tym bardziej, że jego ojciec Tommy odsiaduje właśnie wyrok za zabicie najniebezpieczniejszego człowieka w mieście. 
 
W obsadzie nowego serialu poza Hunnamem znaleźli się również Adria Arjona, Richard Jenkins i Kadeem Hardison. Reżyserią pierwszych czterech odcinków zajmie się Ryan Fleck i Anna Boden ("Kapitan Marvel"). 

Reklama

Charlie Hunnam: Dotychczasowe role

Hunnam jest najbardziej znany z serialu "Synowie Anarchii", w którym przez 7 sezonów wcielał się w postać Jacksona "Jaxa" Tellera. Ma na swoim koncie również kilka filmowych ról; zagrał między innymi w produkcjach Guya Ritchiego: "Król Artur: Legenda miecza" (2017) oraz "Dżentelmeni" (2019).  

Jego ostatnim projektem było "Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia" z 2023 roku wyreżyserowane przez Zacka Snydera dla platformy Netflix.  

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy