Reklama

HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 44
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Miłość ponad czasem": HBO Max kasuje serial po 1. sezonie! Fani wściekli

To była... bardzo szybka decyzja! Serial HBO Max zatytułowany "Miłość ponad czasem", adaptacja powieści o podróżniku w czasie i jego żonie, zadebiutował na platformie 16 maja 2022 roku. Na początku lipca zadecydowano, że produkcja zostanie zakończona po pierwszym sezonie.

"Mimo że HBO nie zrealizuje drugiego sezonu "Miłości ponad czasem", praca ze wspaniałymi twórcami - Stevenem Moffatem i Davidem Nutterem - była dla nas zaszczytem. Jesteśmy wdzięczni za ich pasję, ciężką pracę i to, z jaką troską stworzyli adaptację cenionej powieści" - powiedział przedstawiciel HBO serwisowi Deadline.

Decyzja HBO nie spodobała się fanom. W sieci można znaleźć wiele negatywnych komentarzy.

Fani uważają, że produkcja bez problemu mogła być kontynuowana i ukazać kolejne losy bohaterów, które zostały opisane w książce.

Reklama

"Miłość ponad czasem": O czym opowiada serial?

Serial stworzony przez Stevena Moffata śledzi zawiłą i magiczną historię miłosną między Clare oraz Henrym, którzy jako małżeństwo borykają się z problemem... podróży w czasie.

"Miłość ponad czasem": ObsadaW rolach głównych w serialu występująRose Leslie ("Gra o tron") jako Clare Abshire, Theo James ("Niezgodna") jako Henry DeTamble, Desmin Borges ("Utopia") jako Gomez oraz Natasha Lopez jako Charisse.

"Miłość ponad czasem": Kto stanął za sterami?

"Miłość ponad czasem", na podstawie popularnej powieści autorstwa Audrey Niffenegger, wyreżyserowany został przez Davida Nuttera.

Zobacz też:

Nowości HBO Max: Znane i lubiane seriale trafią na platformę! "Ostry dyżur", "Downton Abbey"

"Westworld 4": Co wydarzy się w nowym sezonie? "Warto czekać na każdy odcinek"

"Sukcesja": HBO rozpoczęło produkcję czwartego sezonu serialu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL