HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 84
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kevin Bacon zawstydził żonę? Niecodzienny wpis na Instagramie

Stwierdzenie „publiczne pranie brudów” w przypadku małżeństwa Kevina Bacona i Kyry Sedgwick nie musi mieć negatywnego zabarwienia. To, że gwiazdor „Footloose” zamieścił na Instagramie zdjęcie majtek swojej żony, na których wyszyte są jego inicjały, można zinterpretować, jako dowód na to, że po ponad 30 latach bycia razem, temperatura w związku Baconów wciąż jest wysoka.

Tajemniczy KB to oczywiście Kevin Bacon, a właścicielką bielizny jest jego żona Kyra Sedgwick. Zdjęcie zostało wykonane przy pralce, a twarz aktora odbija się w pokrętle urządzenia.

Intymne wyznanie podczas wywiadu

Aktorska para co rusz uchyla rąbka tajemnicy na temat intymnych szczegółów ich życia. Przy okazji udowadniając, że mają duży dystans do samych siebie. Największy rezonans wywołał wywiad, jakiego Sedgwick udzieliła w styczniu Jimmy'emu Kimmelowi. Sedgwick opowiedziała wtedy, jak poprosiła męża podczas kwarantanny, by zrobił jej depilację brazylijską. Zabieg z gorącym woskiem i usunięciem owłosienia z miejsc intymnych zakończył się dla niej bardzo boleśnie. Aktor poradził bowiem sobie z tym zadaniem nad wyraz nieudolnie.

Reklama

Znana para 4 września obchodziła 33. rocznicę ślubu. Baconowie mają dwoje dzieci, 32-letniego syna i 29-letnią córkę.

Zobacz więcej:

"Szpital New Amsterdam": Trzeci sezon wkrótce na antenie polskiej telewizji!

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy