HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 84
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jamie Dornan wróci w drugim sezonie serialu "Turysta"

Dobra wiadomość dla fanów talentu gwiazdora filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Właśnie zapadła decyzja o tym, że powstanie drugi sezon serialu "Turysta", w którym Jamie Dornan gra główną rolę. Zdjęcia do niego rozpoczną się już w kwietniu w Dublinie. "Jestem niewiarygodnie podekscytowany kontynuacją tej historii" - powiedział Dornan cytowany przez portal Variety.

Jamie Dornan w drugim sezonie "Turysty" powróci do roli Elliotta, mężczyzny, który po wypadku samochodowym trafia do szpitala, a gdy odzyskuje przytomność, uświadamia sobie, że stracił pamięć. Do swojej roli powróci też Danielle Macdonald, która zagrała policjantkę Helen Chambers. W drugim sezonie "Turysty" Elliotta i Helen wyruszą do Irlandii, gdzie główny bohater będzie szukał swoich korzeni. Wkrótce jego dawne uczynki po raz kolejny sprawią, że oboje popadną w kłopoty.

Reklama

"Turysta": Akcja drugiego sezonu będzie rozgrywać się w Irlandii

Twórcami serialu "Turysta" są Jack i Harry Williamsowie. "To znakomici scenarzyści. Nie mogę się doczekać, aż widzowie zobaczą, w jaki sposób Irlandia oraz jej mieszkańcy są wykorzystywani do tego, by trzymać ich w niepewności wraz z dalszym rozwojem serialowej fabuły" - powiedział Dornan. Podekscytowana powrotem w drugim sezonie jest też Danielle Macdonald. "Cieszę się, że razem z Jamiem Dornanem wrócimy przy okazji kolejnej dzikiej przygody stworzonej przez niesamowitą ekipę i obsadę. Jack i Harry Williamsowie potrafią wspaniale opowiadać historie, więc naprawdę cieszę się na to, co wymyślili tym razem" - powiedziała aktorka.

"Serial 'Turysta' nie przypomina niczego, co napisaliśmy do tej pory. Jesteśmy bardzo wdzięczni za świetny odbiór pierwszego sezonu. Była to ekscytująca podróż wraz z dziwacznymi postaciami, które były tak kochane, że chętnie zabraliśmy je dalej. W drugim sezonie zamierzamy kontynuować ten unikalny i niekonwencjonalny dramat" - dodali wspomniani autorzy scenariusza serialu.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jamie Dornan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy