HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 75
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Turysta" z Jamiem Dornanem jest już dostępny w HBO Max

Cały sześciodocinkowy serial "Turysta" z Jamiem Dornanem jest już dostępny w HBO Max. Serial Max Original jest koprodukcją z BBC i Stan.

O czym opowiada "Turysta"?

Jamie Dornan gra w nim Brytyjczyka, który przemierzając australijskie pustkowia, nagle orientuje się, że  ściga go ciężarówka, która próbuje go zepchnąć z drogi. Wkrótce potem budzi się w szpitalu, ranny, ale jednak żywy, choć nie ma pojęcia, kim jest. Mimo amnezji, musi wykorzystać posiadane wskazówki i odkryć swoją tożsamość, zanim dogoni go przeszłość.

W obsadzie serialu znaleźli się Jamie Dornan, Danielle Macdonald, Shalom Brune-Franklin, Damon Herriman, Alex Dimitriades, Ólafur Darri Ólafsson oraz Kamil Ellis. Scenariusz produkcji napisali nominowani do nagród BAFTA producenci i scenarzyści Harry i Jack Williams ("Baptiste", "The Missing", "Liar"), którzy razem z Christopherem Airdem ("Baptiste", "Liar", "Clique") są producentami wykonawczymi z ramienia Two Brothers Company. 

Reklama

Tommy Bulfin ("Normal People", "Line of Duty", "Peaky Blinders") jest producentem z ramienia BBC. Lisa Scott (A Sunburnt Christmas, The Hunting) jest producentką, a Chris Sweeney (Liar, Back to Life) producentem wykonawczym i reżyserem. Serial "Turysta" jest produkcją Two Brothers Pictures (firma All3Media) dla BBC, we współpracy z Highview Productions, All3Media International, South Australian Film Corporation, HBO Max, Stan oraz ZDF.

W serwisie HBO Max dostępne jest już wszystkie sześć godzinnych odcinków serialu. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jamie Dornan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy