HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 55
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hugh Grant i Kate Winslet w nowym serialu HBO "The Palace"

W lipcu ogłoszono, że gwiazdą nowej produkcji HBO "The Palace" będzie Kate Winslet. Teraz, jak ujawniło "Variety", w epizodycznej roli w tym serialu wystąpi też Hugh Grant.

"The Palace": Gwiazdy w nowym serialu HBO

Kilka miesięcy temu HBO poinformowało, że "The Palace" będzie serialem opowiadającym "historię jednego roku za murami pałacu autorytarnego reżimu, który chyli się ku upadkowi". Nic więcej na temat fabuły nie ujawniono. Nie wiadomo, jaką postać w serialu zagra odtwórczyni głównej roli, Kate Winslet. Taką samą zagadką jest bohater, którego sportretuje Hugh Grant.

Za reżyserię odpowiada Stephen Frears, twórca "Skandalu w angielskim stylu", "Powiernika królowej" i "Boskiej Florence". Scenarzystą jest Will Tracy, który pracował przy "Sukcesji". Frears i Tracy będą też wraz z Winslet producentami wykonawczymi.

Reklama

Winslet doskonale czuje się w "rodzinie" HBO. Zagrała główne role w serialach "Mare z Easttown" oraz "Mildred Pierce". Mało tego, w czerwcu podano, że wystąpi w produkcji zatytułowanej "Trust". Wcieli się w niej w sekretarkę bogatego finansisty, którą ten prosi o spisanie jego wspomnień.

Z kolei Grant zrealizował z HBO serial "Od nowa", gdzie zagrał oddanego męża ambitnej terapeutki. Kreacja ta przyniosła mu nominacje do Złotego Globu i Emmy.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Hugh Grant | Kate Winslet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy