Reklama

HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 51
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Biały lotos": Trzeci sezon powstanie! HBO złożyło zamówienie

Trwa emisja drugiego sezonu serialu "Biały lotos", który podobnie jak pierwsza odsłona, cieszy się ogromną popularnością. HBO postanowiło kontynuować produkcję Mike’a White’a, choć początkowo serial miał stanowić zamkniętą całość.

Pierwsze sezon serialu "Biały lotos" dość nieoczekiwanie stał się wielkim hitem. Nic więc dziwnego, że zdecydowano wtedy, że powstanie kontynuacja, choć już z nowymi aktorami. Teraz dowiedzieliśmy się, że HBO złożyło zamówienie także na trzeci sezon! 

"Biały Lotos": Powstanie trzeci sezon

"Biały lotos" to serialowa antologia, której każdy sezon opowiada inną historię. Skupiają się one na ludziach, którzy spędzają wakacje w pięciogwiazdkowych hotelach w różnych częściach świata. W pierwszym sezonie bohaterowie serialu zawitali na Hawaje, w drugim akcja rozgrywa się na Sycylii. Już wcześniej pojawiły się domysły, że trzeci sezon mógłby powstać w Azji. 

Reklama

"Właśnie oddaliśmy do stacji ostatni odcinek drugiego sezonu, więc póki co trudno jest jeszcze myśleć o trzecim sezonie. Gdybyśmy jednak mieli go zrobić, myślę, że fajnie byłoby pojechać z kamerami na zupełnie nowy kontynent. Teraz kręciliśmy w Europie, więc myślę na przykład o Azji. Jakiś taki zwariowany kierunek byłby najlepszy" - powiedział w październiku Mike White w rozmowie z portalem Deadline.

White wypowiedział się też na temat Jennifer Coolidge, której postać łączy obydwa sezony "Białego Lotosu". Jakie są szanse na to, że pojawi się również w trzecim sezonie? "Jennifer to moja przyjaciółka. Wszyscy pokochali ją w pierwszym sezonie, więc wiedziałem, że nie mogę jechać do Włoch bez niej. I może nadal tak będzie, może nie będę mógł jechać bez niej np. do Japonii? Jest jednak wielu świetnych aktorów, z którymi już współpracowaliśmy, więc to bardziej kwestia tego, kto będzie miał czas" - dodał wórca serialu HBO.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy