HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Biały Lotos 2" w HBO Max od 31 października [zwiastun]

Wyróżniony największą w tym roku liczbą nagród Emmy serial "Biały Lotos" powraca z nowym sezonem. Premiera zaplanowana została w HBO Max na 31 października. Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji.

"Biały Lotos" to stworzona przez Mike’a White’a satyra społeczna. Akcja pierwszego sezonu osadzona była w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach. Produkcja wyróżniona została 20 nominacjami do nagród Emmy, w 13 kategoriach, a otrzymała aż 10 statuetek, w tym za najlepszy miniserial, antologię serialową lub film.

"Biały Lotos 2": Co wydarzy się w ekskluzywnym kurorcie na Sycylii?

W drugim sezonie serialu wraz z nową grupą gości i hotelowych pracowników udajemy się do ekskluzywnego kurortu na Sycylii.

Reklama

W nowym sezonie serialu Biały Lotos występują: F. Murray Abraham, Jennifer Coolidge, Adam DiMarco, Beatrice Grannò, Meghann Fahy, Jon Gries, Tom Hollander, Sabrina Impacciatore, Michael Imperioli, Theo James, Aubrey Plaza, Haley Lu Richardson, Will Sharpe, Simona Tabasco oraz Leo Woodall.

Twórcą, scenarzystą i reżyserem produkcji jest Mike White, który wraz z Davidem Bernadem oraz Markiem Kaminem pełni także obowiązki producenta wykonawczego.

Polska premiera drugiego sezonu serialu "Biały Lotos" odbędzie równolegle z premierą światową, czyli 31 października nad ranem. Wtedy właśnie pierwszy odcinek dodany zostanie do serwisu HBO Max. Premierowa emisja pierwszego odcinka na antenie HBO zaplanowana została tego samego dnia na godzinę 3 w nocy, a pierwsza wieczorna powtórka na godz. 20.10. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Biały Lotos

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama