Reklama

Hannibal

Hannibal

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 85
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hannibal" znów szokuje! Kiedy Bedelia wyląduje na talerzu?

Trzeci sezon „Hannibala” dopiero co się rozpoczął a Bedelia, bohaterka grana przez Gillian Anderson, już może znajdować się w niebezpieczeństwie. Jednak, według słów Anderson, sytuacja nie jest jednoznaczna, gdyż właśnie ten aspekt związku dr Du Maurier z Hannibalem pociąga Bedelię najbardziej.

"Bedelia jest uzależniona od swoistego tańca z Hannibalem. Nie może go przerwać" – mówi Anderson. Czy w najbliższej przyszłości możemy się spodziewać, że Bedelia jednak wyląduje na talerzu Dr Lectera w roli głównego dnia?

Anderson uważa, że niekoniecznie. Jeżeliby jednak do tego doszło, to na pewno nie zdarzy się to w najbliższych odcinkach – jest na to po prostu za wcześnie.

Poza tym, jak mówi aktorka, Bedelia jest godną przeciwniczką Hannibala. Ona również prowadzi grę, zna go bardzo dobrze i wie, jak daleko może się posunąć. 

Reklama

"Hannibal" nie byłby jednak "Hannibalem", gdyby twórcy serialu nie zagwarantowali publiczności koszmarnych wrażeń.

O tym jak bardzo przerażające są relacje Du Maurier i Lectera, widz może przekonać się np. oglądając scenę z drugiego odcinka trzeciej części, kiedy zanurzona po szyję w wannie Bedelia pyta Hannibala o to, jak smakowała jego siostra.

Za mało? Dodatkowo zdradzimy, że Hannibal w trakcie wystawnego obiadu zabija swojego gościa za pomocą szpikulca do lodu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama