Desperate Housewives

Gotowe na wszystko

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 442
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie lesbijski pocałunek

SPOILER! Niebawem na Wisteria Lane zrobi się gorąco. Ale tym razem nie od intryg i plotek, ale namiętnego pocałunku między bohaterkami serialu. Jeśli chcesz jak do tego doszło czytaj dalej.

Zacząć należy od faktu, że w przyszłą niedzielę nowy epizod serialu. Nosi tytuł "Glamorous Life" (emisja 31 stycznia) i będzie debiutem Julie Benz, czyli serialowej stripteaserki Robin (prywatnie Debbie).

Reklama

Co prawda tancerka przelotem pojawiła się już we wcześniejszym odcinku, ale tym razem zagości w kilku epizodach na dobre. W 14. odcinku Susan Mayer (-Delfino) weźmie kobietę pod skrzydła: pozwoli jej zamieszkać u siebie w domu (mieszka tam jeszcze mąż i synek, więc może być ciekawie... "You can give me a bat, if You want to") oraz pomoże Debbie zacząć nowe życie.

W między czasie do Fairview ze szpitala powróciła Katherine Mayfair (eks rywalka Susan w walce o Mike'a Delfino, choć podobno to już nie ma znaczenia):

Kobieta najwyraźniej zakumpluje się bardzo z eks(?)- stripteaserką. W 15. odcinku, zapewne nie bez kozery zatytułowanym "Lovely" (emisja 21 lutego) - kobiety wyjdą razem na podwójną randkę z lekko szurniętymi braćmi, którzy zainteresowani są jedynie Robin, w przeciwieństwie do kobiety, która aby pokazać mężczyzną jaki jest jej typ... całuje Katherine.


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje