Gliniarze
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 2806
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gliniarze" wracają z nowym sezonem! Nowe odcinki od 29 sierpnia w Polsacie

Już od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie startuje 13. sezon hitowego serialu "Gliniarze". Silne emocje gwarantowane! A wszystko za sprawą fascynujących bohaterów serialu, dzięki którym produkcja nie ma sobie równych! Jak sobie z nimi poradzą w nadchodzącym sezonie?

"Gliniarze": Emocje już od pierwszego odcinka!

Już w pierwszym odcinku szef CBP Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski) zostanie oskarżony o morderstwo młodej dziewczyny. Pomimo dawnych niechęci i faktu, że sprawą zajmie się Wydział Wewnętrzny, detektywi stanął murem za swoim przełożonym i poprowadzą swoje prywatne śledztwo.

Co z niego wyniknie i czy Robert Szwarc zostanie oczyszczony z zarzutów? Czy Ewie, przy wsparciu Adama i Żanety (Monika Miller) uda się wreszcie ukarać morderców brata? W jaki sposób błąd popełniony przez Olgierda podczas akcji policyjnej, wpłynie na jego dalsze relacje z Krystianem? Wreszcie, czy Olgierdowi uda się ochronić Dominikę (Helena Chorzelska) przez zemstą jej dawnego psychopatycznego pacjenta?

Reklama

"Gliniarze": 13. sezon już jesienią

I chociaż to tylko niewielka odsłona tego co przygotowali w nowym sezonie twórcy serialu, jedno jest pewne - w każdym odcinku 13. sezonu "Gliniarzy" widzowie jak zawsze mogą oczekiwać wciągających śledztw, zaskakujących i nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń.

Detektywi Centralnego Biura Policji: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Ewa Berg (Charlotta Zielińska) wspomagani przez swoich współpracowników i przełożonych znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami.

Dzięki nim czeka nas potężna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych oraz mnóstwo dynamicznych akcji policyjnych. Czy wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji w nowej serii "Gliniarzy"?

"Gliniarze": Gdzie i kiedy zobaczymy serial?

W 13. serii hitowego serialu Polsatu występują m.in.: Piotr Mróz, Ewelina Ruckgaber, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Charlotta Zielińska, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski, Lea Oleksiak, Łukasz Strzałka i Przemysław Saleta. Producentem "Gliniarzy" jest Outset Films. 

Nowe odcinki serialu "Gliniarze" od 29 sierpnia, poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie oraz Polsat Go!

Zobacz też:

Monika Miller o swoich problemach psychicznych!

Monika Miller jest nieuleczalnie chora! "Wyję z bólu"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy