Reklama

"Gliniarze": Piotr Mróz zagrał ze swoją partnerką Agnieszką Wasilewską

Piotr Mróz, gwiazdor "Gliniarzy" i czarny koń bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami", zagrał w hitowej produkcji Polsatu ze swoją dziewczyną! Zobaczcie nową postać w serialu "Gliniarze", którą gra Agnieszka Wasilewska! Mamy scenę z serialu!

"Gliniarze": Agnieszka Wasilewska w serialu

Agnieszka Wasilewska co tydzień w poniedziałek pojawia się na widowni "Tańca z gwiazdami", by z bliska wspierać swojego ukochanego - Piotra Mroza. W jednym z odcinków show wystąpiła u boku Piotra, tańcząc pełną namiętności i zmysłowości rumbę. To jednak nie wszystko! Kilka dni temu piękna modelka wystąpiła w 613. odcinku serialu "Gliniarze"... ponownie u boku swojego chłopaka!

Zapytaliśmy Piotra Mroza, jak wspomina pracę na planie "Gliniarzy".

Zobacz też: Witold Pyrkosz: Nie umiał pogodzić się z odrzuceniem

"Gliniarze": Gdzie oglądać?

Reklama

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Gliniarzy" od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie! Odcinki serialu są także dostępne w Polsat Box Go! 

To jednak nie wszystko! Piotr Mróz zapewni Wam również mnóstwo emocji w nadchodzący poniedziałek o godz. 20:05 w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie razem z taneczną partnerką Hanną Żudziewicz będzie walczył o udział w finale tanecznego show!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL