Gliniarze
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 2783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Gliniarze": Emocjonujący finał 13. sezonu! Ulubienica widzów w niebezpieczeństwie

Finał 13. sezonu "Gliniarzy" będzie pełen emocji i akcji. W niebezpieczeństwie znajdzie się policyjna profilerka, Dominika (w tej roli Helena Chorzelska). Czy wszystko skończy się dobrze i co czeka widzów w nowych odcinkach? Sprawdzamy!

Dochodzi do porwania Dominiki (Helena Chorzelska), policyjnej profilerki. Detektywi próbują gorączkowo odnaleźć Dominikę, w akcję włączają się inni funkcjonariusze CBP. Policjanci sprawdzają kolejnych potencjalnych sprawców z pasującym motywem. Tymczasem Olgierd (Arkadiusz Krygier) podejrzewa, że za porwaniem stoi osoba, której działania nie da się wytłumaczyć w sposób racjonalny. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Co z tego wyniknie? Czy policyjna profilerka wyjdzie cało z opresji?

"Gliniarze": Powstanie 14. sezon

W 14. sezonie przed "Gliniarzami" szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? O tym przekonamy się w przyszłym roku, a już dzisiaj przedstawiamy nowe postacie! Julia Szwarc, w tej roli do obsady dołącza Oliwia Beniuk. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka gra siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski). Natomiast grono policyjnych detektywów zasila Olga Lipska, w którą wciela się Natalia Brudniak.

Reklama

Zobacz też:

"Rodzina na Maxa": Karolina rozstanie się z Maxem?! Popełni wielki błąd

"Matka": Bohaterka serialu zostanie zaatakowana nożem przez szwagra

Jarosław Boberek: Tajemnica sukcesu posterunkowego! Widzowie uwielbiają go od lat

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy