Glee

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 276
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Za starzy na... śpiewanie!

Twórca serialu Ryan Murphy nie ma wątpliwości - członkowie chóru "New Directions" to uczniowie i niektórzy z nich powinni ukończyć liceum w maju 2012 r.

To oznacza, że 3. sezon będzie ostatnim dla kilku osób z podstawowego składu. Od razu pojawia się pytanie, kto rzeczywiście odejdzie? Na razie nie ma oficjalnej wiadomości, ale wśród potencjalnych absolwentów mogą znaleźć się: Rachel (Lea Michele), Finn (Cory Monteith), Quinn (Dianna Agron) i Puck (Mark Salling).

- Nie chcemy tworzyć serialu, w którym uczniowie spędzają w szkole średniej osiem lat. To byłoby oszustwo - tłumaczy Murphy.

W tej sytuacji pojawią się wakaty, ale Ryan znalazł na to sposób. W trzecim sezonie w McKinley High zobaczymy nowych uczniów. Już rozpoczęto poszukiwania odtwórców.

Reklama

- "Glee" promuje młodość i talent. Odczuwam ogromną radość z tego, że otwieram przed młodymi ludźmi drzwi do sukcesu i zostania gwiazdami - dodał Ryan.

Do obsady dołączy również pewna wyjątkowa osoba. Będzie nią zwycięzca "The Glee Project", czyli programu reality tv, w którym 12 młodych osób rywalizuje o angaż w serialu.

Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Glee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama