Galeria

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 527
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wraca "Galeria"

Po rocznej przerwie na ekrany wraca "Galeria". Jakie niespodzianki czekają nas w nowych odcinkach? Postanowiliśmy to dla Was sprawdzić!

Zaskakujące zwroty akcji, intrygujące wątki i nowi bohaterowie. We Wrocławiu zakończono zdjęcia do nowych odcinków "Galerii".

Mocne wątki

Reklama

 Przy ich realizacji sprawnie pracowały dwie ekipy filmowe: jedna uwijała się w przestronnej hali, gdzie zbudowano tytułowe, dwupiętrowe centrum handlowe, druga intensywnie kręciła w plenerach.

- Trzecia seria rozpocznie się od mocnego uderzenia. Anita Woydatt trafi za kratki, gdyż weźmie na siebie winę syna Michała Lorenca, który pod koniec ostatniego sezonu zabił po pijanemu w wypadku samochodowym pieszą. Będzie jej bardzo ciężko przystosować się do nowych warunków, lecz mimo to Patryk nie przyzna się do tego, co zrobił - zdradza nam reżyser Maciej Świerzawski.

- Waldek też będzie musiał radykalnie zreorganizować swoje życie, bo żona podrzuci mu syna do Wrocławia, aby się nim zaopiekował. Po pierwszej nieprzespanej nocy chłopak postanowi oddać Kubusia matce, lecz okaże się, że Ilona wyjechała z miasta i nikt nie wie dokąd - dodaje.

I śmiech, i łzy

 Nową kluczową postać zagra Monika Kwiatkowska. Jej bohaterka to siostra dziewczyny, którą śmiertelnie potrącił Patryk (Dominik Rybiałek). Ewa będzie chciała pomścić śmierć siostry. Również bohaterka grana przez Aleksandrę Kisio wprowadzi sporo zamieszania.

- To bardzo barwna postać! - zdradza aktorka.

- Jest zadbaną, elegancką, lekko znudzoną życiem kobietą. Uwielbia manipulować mężczyznami, zawsze dostaje to, czego chce. Do tego niesamowicie pewna siebie i umie to bezbłędnie wykorzystać. Jak każda nowa bohaterka otwiera nowe "szuflady mojej osoby". Poza tym pierwszy raz gram postać, która jest starsza ode mnie, ma 35 lat - uzupełnia gwiazda.

A co u Woydatta? Wróci do pracy w tytułowej galerii. O pomoc w odbudowaniu swojej pozycji poprosi dawną przyjaciółkę Sylwię, specjalistkę ds. PR. Zagra ją Dorota Czaja- -Bilska ("Tancerze", "Pierwsza miłość"). Z nią do centrum handlowego trafi Iwona, niestroniąca od romansów malarka grana przez Adę Fijał ("Barwy szczęścia"). Widzowie mogą też liczyć na kontynuację komediowego wątku z udziałem trzech podopiecznych domu opieki (Elżbieta Jodłowska, Maria Maj i Emilia Krakowska).

Po zakupowych szaleństwach w galerii panie czeka kolejna przygoda. W jednej z nich, Wandzie, zakocha się szarmancki Ignacy - w tej roli Ignacy Gogolewski. W tym sezonie gościnnie zobaczymy też Dorotę Naruszewicz ("Klan"), która zagra matkę Patryka.

Przypominamy

 Finał 2. sezonu zobaczyliśmy rok temu. Ostatni odcinek poprzedniej serii zakończył się tragicznie. Patryk przypadkiem potrącił kobietę. Anita, chcąc go chronić, postanowiła wziąć winę na siebie. Wkrótce boleśnie odczuje następstwa tej decyzji...

Dowiedz się więcej na temat: Galeria

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje