FX: Seriale
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 14
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"American Horror Story": Kiedy i gdzie oglądać 10. odsłonę serialu?

5 października o godzinie 23:00 na kanale FOX zagości premierowo kolejna część przerażającej antologii „American Horror Story: Podwójny seans”. Nowy sezon został podzielony na, jak można wywnioskować z tytułu, dwie osobne części: "Red Tide" (6 odcinków) i "Death Valley" (4 odcinki).

"American Horror Story" po raz 10. Co wydarzy się w serialu?

W dziesiątej części "American Horror Story" poznamy między innymi losy Harrego Gardnera - pisarza, który wraz z żoną i córką przenosi się do niewielkiej miejscowości Provincetown. Na miejscu, zamiast oczekiwanej sielanki i spokoju, czekają na nich mroczne tajemnice.

Twórcami serii grozy są Ryan Murphy i Brad Falchuck. W rolę pisarza wcielił się Finn Wittrock, a jego serialową ciężarną żoną jest Lily Rabe. W obsadzie znaleźli się także: Frances Conroy, Adina Porter Sarah Paulson, Leslie Grossman, Evan Peters, Billie Lourd, Neal McDonough, Angelica Ross oraz Macaulay Culkin.

Reklama

"American Horror Story: Podwójny seans": Kiedy i gdzie olgadać?

Nowy sezon został podzielony na, jak można wywnioskować z tytułu, dwie osobne części: "Red Tide" (6 odcinków) i "Death Valley" (4 odcinki). Emisja rozpocznie się 5 października o godzinie 23:00 na kanale FOX.

Zobacz więcej:

"American Horror Story": Pora na "American Horror Stories"

Naomi Grossman: Mistrzyni charakteryzacji

"American Horror Story": Macaulay Culkin w 10. części

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: American Horror Story | Macaulay Culkin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy