Reklama

Euphoria

Euforia

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Euforia": Sydney Sweeney otwarcie o nagości i scenach seksu w serialu

W tym roku miał premierę drugi sezon głośnego serialu HBO "Euforia". W produkcji nie zabrakło nagości, czy scen seksu. Aktorka Sydney Sweeney wcielająca się w Cassie otwiera się na temat kręcenia tego typu scen w serialu. "Stałam się pewna siebie" – powiedziała

Sydney Sweeney zagłębiła się w psychikę swojej postaci z serialu "Euforia" w programie "Actors on Actors" w rozmowie z Christiną Ricci. 

"Ona nie wie, jak się komunikować bez pokazywania swojego ciała" - powiedział Sweeney o swojej bohaterce Cassie. "To dla niej forma komunikacji i nigdy jej nie nauczono jak funkcjonować inaczej".

"Euforia": Jak wyglądały naprawdę sceny seksu?

"Euforia" trafiła na pierwsze strony gazet na początku tego roku, kiedy Sydney Sweeney ujawniła, że w drugim sezonie serialu miało być więcej nagich scen, ale aktorka sprzeciwiła się pokazywaniu ich, ponieważ uważała, że są zbędne dla fabuły. Twórcy uszanowali jej uwagi.

Reklama

"Plan "Euforii" to bardzo bezpieczne środowisko. Cieszę się, że mam okazję pracować w takich warunkach, a teraz dodatkowo mamy koordynatorów ds. intymności. Mogę powiedzieć, że stałam się pewna siebie dzięki Cassie" – mówi aktorka.

Sweeney wyjaśniła również jaką rolę ma koordynator ds. intymności przy scenach seksu.

"Przynoszą potrzebne przyrządy i aranżujemy scenę. Czasami między nami są maty do jogi albo jakieś podkładki. (…) A nawet jeśli zgodziłaś się na daną scenę, to i tak tego dnia na miejscu pytają cię: "Czy zmieniłeś zdanie? Bo możesz". To naprawdę miłe. Nigdy nie czułam się nieswojo"

Zobacz też:

Powstanie serial o The Rolling Stones! Ile muzycy na tym zarobią?

"High School Musical: Serial": Znamy bohaterów trzeciego sezonu!

"Gra o tron": Powstaje sequel serialu! Powróci ulubieniec widzów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy