Emily w Paryżu
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 21
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Emily w Paryżu": Zdradziła, że w wieku 15 lat zachorowała na białaczkę

Choć Ashley Park ma w swoim dorobku wiele występów na Broadwayu i dwie nominacje do nagrody Tony, międzynarodową rozpoznawalność zapewnił jej dopiero udział w popularnym serialu „Emily w Paryżu”. I tak, jak uparta i nieustępliwa jest jej postać, tak dużą determinacją poza ekranem musiała wykazać się sama aktorka. W niedawnym wywiadzie Park wspomniała, że jako nastolatka przeszła ciężką chorobę, Zdiagnozowano u niej bowiem ostrą białaczkę szpikową.

Gwiazda "Emily w Paryżu" chorowała na białaczkę

Serialowa Mindy Chen jest gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Women’s Health", w którym co oczywiście opowiada o swoim zamiłowaniu do zdrowego stylu życia. Gwiazda produkcji Netflix uwielbia Pilates i wszelką aktywność fizyczną, jest także wielką zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia. Do tego, jak wyjaśniła, skłoniła ją przebyta w młodości ciężka choroba.

Ciężka choroba ukształtowała jej nastawienie do życia

"Wciąż słyszałam, że czegoś nie mogę, lekarze powtarzali mi: 'możesz mieć problemy z płodnością, twoje serce może nie wytrzymać, możesz mieć problemy z tym czy tamtym'. Powiedziałam: 'poprzestańmy na tym', nie chciałam znać tej długiej listy, bowiem wierzę, że umysł jest potężny, gdy wierzymy, że coś może się stać, manifestujemy to" - dodała 32-letnia aktorka, zapewniając, że dzięki takiemu nastawieniu w młodości udało się jej skutecznie pokonać chorobę.

Reklama

Dwukrotnie nominowaną do nagrody Tony aktorkę ponownie zobaczymy w czwartym już sezonie serialu "Emily w Paryżu". Niestety zaplanowana na koniec tego roku premiera serii, nieco się opóźni z powodu strajku scenarzystów. Zatem, najpewniej serial powróci na mały ekran na początku przyszłego roku. 

Zobacz też:

"Silo": Rebecca Ferguson powróci w drugim sezonie hitu Apple TV+

"Czarne lustro": Twórca serialu ostro do krytyków! Nie takich słów się spodziewali

"Królowa Charlotta": Powstanie spin-off? Może przedstawiać losy lady Danbury

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Emily w Paryżu | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy