Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1630
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Yaman po wyjściu ze szpitala odnajdzie kryjówkę Seher i Yusufa

Serial “Dziedzictwo” (oryg. “Emanet”) zadebiutował na antenie TVP1 w marcu 2023 roku i szybko zgromadził przed telewizorami spore grono odbiorców. Telenowela opowiada o Seher oraz Yamana. Ich losy połączył chłopiec o imieniu Yusuf, którego oboje pokochali. Z czasem zaczyna łączyć ich uczucie, jednak na swojej drodze spotykają wiele przeciwności losu. Jak potoczą się ich dalsze losy? Zdradzamy, co wydarzy się w odcinkach 283-287.

282 odcinku serialu "Dziedzictwo" pomiędzy Seher a Yamanem dochodzi do konfrontacji. Seher ostatni raz prosi go o wolność. Jak zakończą się ich problemy?

"Dziedzictwo": odcinek 283 – streszczenie

Yaman pomyślnie przechodzi operację po postrzale. Frat podejrzewa, że to Seher strzeliła do Yamana. Ma nawet nagrania z monitoringu, ale postanawia je zataić. Seher i Yusuf docierają do nowego miasta. Podczas błąkania się po ciemnych uliczkach Seher zostaje zaatakowana przez młodego oprycha, który kradnie jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Yusuf nie roz

Reklama

Seher, by związać koniec z końcem, wykonuje szmaciane lalki oraz gotuje w restauracji, której właściciel, mężczyzna o imieniu Fikret, bardzo jej pomaga. Fikret zaczyna się mocno przywiązywać do Seher. Natomiast Yusuf nawiązuje przyjaźń z córką Fikreta - Melek.

Zobacz również: "Dziedzictwo": Streszczenia odcinków 278-282. Czy Yaman odzyska Seher?

Yaman ukrywa toże to Seher go zraniła. W swoich zeznaniach opisuje napastnika jako nieznanego mu mężczyznę z krótkimi czarnymi włosami oraz pociągłą twarzą. Firat, policjant, podejrzewa, że Yaman ukrywa prawdę. Yaman jednak milczy, ponieważ Seher jest jego rodziną. Mimo tego, że to ona go postrzeliła, Yaman czuje się odpowiedzialny, dlaczego nie mogą pójść na policję, by zgłosić przestępstwo, ani dlaczego w ogóle opuścili rezydencję.

Seher udaje się znaleźć motel. Wchodzi do środka, kładzie śpiącego Yusufa na kanapie i próbuje wynająć pokój, oferując swój wisiorek, który dostała od umierającej siostry. Niestety, recepcjonista bez współczucia oświadcza, że może przyjąć tylko pieniądze. W pokoju recepcyjnym znajduje się telewizor, w którym nadawany jest właśnie komunikat w sprawie Yamana.

"Dziedzictwo": odcinek 284 – streszczenie

Seher, by związać koniec z końcem, wykonuje szmaciane lalki oraz gotuje w restauracji, której właściciel, mężczyzna o imieniu Fikret, bardzo jej pomaga. Fikret zaczyna się mocno przywiązywać do Seher. Natomiast Yusuf nawiązuje przyjaźń z córką Fikreta –Melek.Yaman ukrywa to, że to Seher go zraniła. W swoich zeznaniach opisuje napastnika jako nieznanego mu mężczyznę z krótkimi czarnymiwłosami oraz pociągłą twarzą. Firat, policjant, podejrzewa, że Yaman ukrywa prawdę. Yaman jednak milczy, ponieważ Seher jest jego rodziną. Mimo tego, że to ona go zraniła, Yaman czuje się odpowiedzialny za ich obecny stan.

Ziya trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie odwiedza go brat. Firat przyznaje się, że sfałszował dowody, a Yaman ukrywa prawdę. Ali chce wziąć winę na siebie.

"Dziedzictwo": odcinek 285 – streszczenie

Seher stara się jak najszybciej uzbierać pieniądze, żeby wykupić zastawiony naszyjnik po swojej siostrze. Chociaż ledwo jest w stanie wyżywić Yusufa i siebie, to nie poddaje się i dąży do odzyskania cennego przedmiotu. Yusuf wciąż wypytuje o stryjka i powrót do domu. Pokazuje Seher obrączkę, którą schował w nadziei, że ona i Yaman się pogodzą. Nienawiść i miłość mieszają się w sercu Seher.

Yaman żyje przeszłością i wierzy, że Seher i Yusuf wrócą. Świadomość, że Seher wezwała karetkę, daje mu nadzieję. Yaman bierze się w garść i sam rozpoczyna poszukiwania. Po tygodniu dociera do miasteczka, w którym znaleźli schronienie Seher i Yusuf.

"Dziedzictwo": odcinek 286 – streszczenie

Yaman, szukając Seher i Yusufa, trafia do pensjonatu Cemala. Jednak pracownik, ostrzeżony przez Fikreta, nie ujawnia prawdy i twierdzi, że nie zna Seher i Yusufa oraz nigdy ich nie widział. Zrezygnowany Yaman postanawia wrócić do domu, ale najpierw kupuje sobie cytrynowe ciasteczka na drogę. Jeden kęs przekonuje go, że to Seher je upiekła! Natychmiast wraca do miejscowości, że której przebywają Seher i Yusuf. Na ich widok ogarnia go smutek i poczucie winy.

Komisarz Ali i jego ekipa chcą rozbić gang przemytniczy i przeprowadzają od dawna planowaną akcję. Jednak operację niweczy pojawienie się tajemniczej kobiety. Ali nie ma pojęcia, że to nowa członkini ich zespołu - komisarz Duygu.

"Dziedzictwo": odcinek 287 – streszczenie

Wiedziona intuicją, Seher jest pewna, że Yaman ich odnalazł. Ali i Duygu, nowa komisarz, nie potrafią dojść do porozumienia. Ekipa Alego również nie darzy Duygu sympatią. Czarna wpada na pomysł, aby zorganizować dla Duygu ciepłe powitanie i zacząć niefortunnie rozpoczętą znajomość od nowa. Jednak Duygu reaguje gniewem i ostro krytykuje nieprofesjonalne metody pracy zespołu Alego.

Za zarobione pieniądze Seher postanawia wykupić naszyjnik swojej siostry. Jest załamana, gdy dowiaduje się, że ktoś ją uprzedził. Okazuje się, że to Yaman wykupił pamiątkę. Osobiście oddaje ją Seher. Na widok Yamana kobieta nie potrafi ukryć wściekłości i żalu. Yaman jednak nie reaguje na jej słowne ataki. Wiedząc, że to Seher wezwała karetkę, postanawia cierpliwie czekać na dzień, w którym odzyska jej uczucia. Yusuf na widok stryja nie posiada się z radości.

Gdzie i kiedy można obejrzeć odcinki 283-287 serialu "Dziedzictwo"?

Serial "Dziedzictwo" jest emitowany codziennie na antenie kanału TVP 1. Najnowsze odcinki będziemy mogli obejrzeć w następujących terminach:

  • odcinek 283: 27 maja 2024 roku o godzinie 16.05;
  • odcinek 284: 28 maja 2024 roku o godzinie 16.05;
  • odcinek 285: 29 maja 2024 roku o godzinie 16.05;
  • odcinek 286: 30 maja 2024 roku o godzinie 16.05;
  • odcinek 287: 31 maja 2024 roku o godzinie 16.05.

Przegapiłeś któryś z odcinków lub chcesz przypomnieć sobie, co działo się poprzednio w serialu? Telewizja Polska przygotowała powtórki, które są emitowanie na kanale TVP 1 o godzinie 5.15 następnego dnia po premierze. Seriale jest również dostępny na platformie TVP VOD.

Przeczytaj również:

„Złoty chłopak” odc. 186-190. Streszczenie odcinków. Gdzie oglądać? Taki będzie koniec maja

"Na dobre i na złe": Odcinek 922. Wielki finał. Oto, co czeka nas w ostatnim odcinku

"Gra o Tron": Epickie bitwy i smoki! Gdzie oglądać całą sagę?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tureckie seriale | popularne seriale | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy